Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúknál nagyon gáz a nyakig...

A fiúknál nagyon gáz a nyakig felhúzott zokni? 😂

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz járni így?
2016. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint értettem...

akkor úgy mondom h majdnem térdéig fel van húzva

2016. szept. 17. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát 1 méter 80-as zoknim ugyan nincs, bár amúgysem tudnám, hogy lehetne kivitelezni a nyakig felhúzást.

Amilyen zoknim van, azt mindig addig húzom ameddig engedi. Szoval teljesen. Nincs térdzoknim, csak ilyen normális boka-térd közé félúton vagy harmadúton érők.

2016. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 netuddgi1 válasza:
0%

Gáz.

Az aktuális divat szerint még az öltönyös viseletnél is elfogadható az, ha egyáltalán nem veszel fel zoknit, és a nadrág meg sem törik, tehát "bokavillantós" lesz egy kicsit, azaz a minél rövidebb annál jobb az elv.

Károly herceg természetesen térdzoknit hord mindig, de ő csak az etikett miatt, de az ránk nem vonatkozik 😃

2016. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig titokzoknit hordok, de szerintem egyáltalán nem gáz
2016. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, gáz.
2016. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne! Ne kezdjük ezt itt el!


Már látom, amikor jövőre az lesz az őrület, hogy kézenállva kell majd járni, azt hoppá, elszalad pár év, kikeveredik a semmiből egy mégújabb generáció, meglát majd valakit az óvilágból, aki a lábán mer állni...


És kikerül ide az első kérdés:

Fiúknál nagyon gáz, ha valaki a lábára áll?

2016. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én nagyívben lesz@rom a divatot. A titokzokni kényelmetlen, térdzoknim ovis korom óta nem volt, a normál vádlifeléig érő zoknit teljesen felhúzva hordom, mert az kényelmes nekem. Ha valakinek nem tetszik, tehet egy szivességet...


A zokni nélküli cipőhordásról meg annyit, hogy a zokni felszívja az izzadságot, amit kimosol. A cipő is felszívja ugyan, de azt nem cseréled és mosod naponta. Hát én meg tuti nem veszek fel olyan cipőt amiben már 3 hétnyi izzadság terjeng.

2016. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!