Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködéssel kapcsolatban...

Öltözködéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem, mondanátok tippeket?

Figyelt kérdés

Vettem pár új ruhát. Jó ez az összeállítás így? Illetve nem gond ha az öv kijön a póló alól, mert mindig a póló felcsúszik.


[link]

[link]


Illetve ha vennék fel egy inget hozzá pólóra hűvösebb napokra, nem lenne rossz ötlet?

[link]



Minden véleményt szívesen veszek, előre is köszönöm.


2016. szept. 23. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban tetszene fekete övvel, mert ez a fehér nagyon rikít. De lehet, hogy csak a képen, a fények miatt ilyen. Egyébként jó.

A másodikon nekem úgy tűnik, hogy az ing túl elegáns. De lehet, hogy ez is rosszul látszik a képen. Egyébként a pólón ing verziók nekem tetszenek, csak nem biztos, hogy pont ez az ing megy hozzá legjobban. Mert így képen nekem ez az ing olyan ünneplős fehér ingnek látszik, ami begombolva mutat jól, nem így pólón.

2016. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tudom én is mondani. Sötét öv, ezt az inget meg felejtsd el mert ezzel a szerkóval iszonyat béna.
2016. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
Ha marad ez a fehér öv, akkor jobb lesz fehér pólóval és fekete inggel. Ha a póló marad sötét, akkor jobb lesz a fekete, v sötétkék, v sötétbarna öv, ahogyan mások is mondták.
2016. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pólóra nyitott ing nekem nem tetszik, azt hanyagolnám a helyedben.

A fehér öv nekem is túl rikító de vegülis elmegy.

2016. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, bár az a fehétr ing nekem túl ünneplős a mindennapokra :) 21L
2016. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hetkoznapra azt a feher inget en lecserelnem valami kockasra mondjuk

Meg az ov tenyleg nagyon rikit, jobb lenne egy sotetebb ehhez

2016. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fehér övet kérlek hanyagold, valamint az inget vagy gombold be rendesen, vagy ne ilyen elegánsat vegyél fel, mert így olyan trógeres...
2016. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!