Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy választjátok ki a...

Ti hogy választjátok ki a mindennapi ruhátokat? Mi a legtöbb tinilány öltözködési stílusa? 14/L

Figyelt kérdés

Lécci irjátok le hogy télen , tavasszal,nyáron , ősszel mi a legjellenzőbb ahogy a mai tinilányok öltöznek! Jöhetnek képek is arra is kíváncsi vagyok mert öltözködési ötleteket gyűjtök :)

Előre köszönöm mindenkinek



2016. szept. 27. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Te is aztán egyedi vagy
2016. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudok róla :D :D
2016. szept. 27. 20:29
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

menj be pesten egy plázába, ülj le egy padra, és csak nézelődj! ott megláthatod azt a tömeggyártásos stílust, amit ezek a tinik hordanak.


tanácsom azonban, hogy ne ez alapján öltözködj, mert ami pl. rajtuk jól áll, az lehet, hogy rajtad nevetségesen fog kinézni!


menj be egy boltba és nézelődj, hogy neked milyen ruhák tetszenek, az alapján alakítsd ki a saját stílusodat!


ne legyen a stílusod olyan, mint a többi birkának!

2016. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Plázába nem igazán tudok menni főleg nem csak nézelődni egy padon :D DE megfogadom a tanácsod :D
2016. szept. 27. 20:41
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nyáron: Extra rövid short amiből kilátszik kissé a feneked,álltalában magasított derekkal vagy szaggatott fazonban.Maxi ruha,bőr fekete szoknya,crop top,mintás pólók(leginkább a New Yorkeres 1790 ft-os pólók post a menők amire mindenféle minta van nyomva pl légy egyedi...pl ilyen szellemes meg macskás mintában látom most sokszor), Nyárhoz ennyit tudok.


Ősz/tél: Skinny Jeans :magas derekú,szaggatott fazon a népszerű de igazából nem kötelező, alap hogy legyen egy Tally Weijl-es papír táskád (amit akkor kapsz mikor vásárolsz ott) amit majd sz@rrá "hordhatsz" ,mindenhova vinned kell magaddal hogy lássák te ott vásároltál -az nem baj ha már kezd szakadni,koszolódni- és ebben kell vinned a cuccaidat hiába van táskád vagy még hordhatod a H&M-es szatyorban is(na jó azt néha én is hasznosítom) Visszatérve a ruhákhoz: Bomber Dzseki Khaki színben vagy még hordhatsz bőr dzsekit is ha nem akarsz már nagyon trendi lenni de azért mégis, aztán mindenféle sejtelmes feliratú póló vagy akár "poénos".Vállnélküli pulcsi,Adidas cipő, garbó, parka kabát, huuu na most több nem jut eszembe...Ja meg ott van az a Nike táska(nem tudom mi a pontos neve talán Bowling de nem biztos) meg a New Yorkerben kapható 7999 ft-os fekete/babarózsaszín/szürke nagy alakú táska.


Kiegészítőnek válassz egy IPhone 6S-t, de igazából már az is elég ha veszel használtan egy IPhone 5S-t.Aztán még a hajadat fond be kettőbe parketta fonásba vagy kontyold fel és direkt huzogass pár hajszálat ki itt-ott hogy kissé laza legyen,főleg ott a fülednél.


Ennyit tudok most írni. 😂😂😂

2016. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
5/5 azta milyen poenos vagy, majd lehidalok...faj hogy neked ez nem all jol vagy nincs ra penzed?!? Szerencsetlen...
2016. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
#6 Ne nevettes...még hogy nincs rá pénzem...😁😁Meg hogy nem áll jól...pff.Ha nem tudtad értelmezni akkor segítek: Az ilyen kis 1790 ft os pólók a menők mert olcsók meg nem egy embernél látam pl tegnap előtt is hogy a használt IPhone 5-el menőzik...mert szintén olcsó.A Tallys szatyort meg sokan tényleg addog hordanak míg el nem szakad azt azért írtam úgy.Nyugodj meg nehogy szívinfarktust kapj követem a divatot csak éppen a hülye hóbortokat nem bírom például ezt az extra kicsi shortot...pedig hidd el jól áll ha már az alakmról van szó 165cm/50 kg és sportolok...nem kell felháborodnod mert te is biztos a kis Amisus 1800 ft os pólodra vagy büszke..Na pá :)
2016. szept. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
az ilyen buta kérdéseket nem értem.. nem tudsz körülnézni az utcán, akárhol, hogy hogy néznek ki a tinik? nem látod, az üzletekben mit árulnak? nem olvasol magazinokat, nézel tv-t, nem látsz reklámokat? burokban élsz, basszus vagy tényleg ilyen sötét vagy?!
2016. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Azt vegyél fel ami neked tetszik, nem azt amin másokon látsz. Csak van annyi önállóságod, hogy kialakítsd magadnak a saját stílusod. Én személy szerint (most lehet dislikeolni) egyet nem vennék fel new yorker ruhái közül, sőt ezekért a "menő" plázás boltokért sem rajongok. Nem szeretem ha 200 méteren 6 ugyanolyan póló jön velem szembe. Néha bemegyek a h&m-be de azt is csak leginkább a letisztult egyszerűbb dolgok miatt teszem. Amit viszont imádok az a turkálók. (Újabb dislike áradat) Annyi csodálatos ruhát megkapsz ott. (Megjegyzendő nagy mennyisége márkás)

És, hogy én mit hordok:

Nyáron szeretem az egyeszerű vagy épp mintás ruhákat. Nem a testhez simulós és nem maxi ruha hanem olyan térdfölé érő kicsit bőszabású. Hordok én is shortot, viszont figyelek rá, hogy aminek nem kell, az ne legyen kint. Póló tekintetében a basic darabok híve vagyok, van egy pár feliratosam is (ebay) vagy pedig saját készítésű. Imádom a vans cipőket( most jön az, hogy én is ugyanolyan tömegcikk vagyok) de nyáron legtöbbször szandált hordok.

Ősszel/télen

Farmer( sötét színek) kötött pulcsi minden mennyiségben, kardigánok és bakancs. Ezenkívül szeretem a kockas ingeket vagy akármilyen ingeket.

Tavasszal pedig a vékonyabb, világosabb nadrágok, egyszerű felsővel, esetleg farmerdzsekivel. Vastagabb harisnya szoknya esetleg a hidegebb napokra, balerina cipő.

2016. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

A legjellemzobb?


Ugy neznek ki mint egy fiu!


Polo, farmer, sportcipo, a nemuket meg kiolvasod a szenelyiukbol...

2016. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!