Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogy választjátok ki a...

Ti hogy választjátok ki a mindennapi ruhátokat? Mi a legtöbb tinilány öltözködési stílusa? 14/L

Figyelt kérdés

Lécci irjátok le hogy télen , tavasszal,nyáron , ősszel mi a legjellenzőbb ahogy a mai tinilányok öltöznek! Jöhetnek képek is arra is kíváncsi vagyok mert öltözködési ötleteket gyűjtök :)

Előre köszönöm mindenkinek



2016. szept. 27. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 nekem is van ra csak, hogy megnyugtassalak,es kepzeld lehet azert hasznalt az iphone 5/5s mert hasznalja...xdd de ne parazz nem teged oltalak most ertem mire gondolsz amikor valaki menozik azzal amivel mar reg nem kene...sorolhatnam hany ilyet ismerek...de ettol fuggetlenul senki nem kerdezte h milyen magas vagy es, hogy hany kg ?😂😂😂😁😁 ne nevettes
2016. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 Jolvan már inkább legyél abban a tudatban hogy beoltottál.Nagyon nincs humorom ilyenekkel vitatkozni. Ui:Te írtad hogy jaaaj azért nézem le azokat akik p-csa villogtató nadrágot vesznek fel mert nekem biztos nem állna jól...Sőt nem is azt nézem nagyon le aki felveszi mert ha valakinek van hozzá alakja nem gáz ,mondjuk akkor sem valami ízléses de nap mint nap látom hogy (nem sértés de sajnos ez az igazság) hogy 160 cm-es 70 kg-os lányok veszik fel és egyszeren ránézni is borzasztó.Ja meg onnan tudom hogy használtan veszik az Iphone-t mert mondjuk eddig nem az volt neki aztán hirtelen lett neki egy de törött,repedt kijelzővel.
2016. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Legfontosabb: egy Iron Maidenes vagy egy Metallicás pulcsi a többi már nem lényeg
2016. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek de nem kell összeveszni egy egyszerű kérdés miatt :) :) Nincs kedvem senkivel veszekedni ugyhogy ne is álljon le engem senkise oltogatni hogy milyen szerencsétlen vagyok hogy ilyen kérdést teszek fel :) Sok mindenki válaszába gyűjtöttem ötleteket nagyon köszönöm :)
2016. szept. 28. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!