Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női szandál harisnyával?

Női szandál harisnyával?

Figyelt kérdés

Egy ilyen féle szandált: [link]


mennyire lehet használni fekete nylonharisnyával a divat szempontjából?



2016. szept. 27. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor vegyél hozzá harisnyát, ha olyan fajta, ami a lábujjaknál nincsen nagyon megerősítve(nincs a lábujjaknál az a vastag, sötétebb rész, ami elüt a harisnya többi részétől)-valami ilyesmi még elmenne: [link]
2016. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Divat szempontjából semennyire. Nyitott orrú szandált, cipőt nem viselünk harisnyával
2016. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
divat??lol ez nagyon bénán néz ki harisnyával és gáz is. hordj zárt cipőt már.
2016. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Nyugodtan hordjad igy !

En is igy jarok.


Ezt meg egy degeneralt kitalalta a tobbi valamiert megfogadta es be is tartja hogy nyitott szandival cipovel nem hordunk harisnyat, zoknit! Na de miert???

Erre meg ertelmes valasz nem jott!

Csak elonye van mert nem tori fol a labadat a cipo.

2016. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Orrvarrás nélkülivel nem ciki, főleg ha kapsz olyat, mert kibontani már a legtöbb helyen nem bontják ki, csak ahol barátságosak, amúgy meg nem tudod melyik erősítés nélküli.
2016. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A dobozon szoktak jelolni!

Sugok...

2016. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ági 22 ***** válasza:
2016. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Divat szempontjából semennyire, de mióta követjük a divatot? Már ha követni is lehet...

Én is szoktam nyitott orrú cipőt harisnyával hordani, bár nem sűrűn, de akkor csak a legvékonyabb fajtát veszem fel, és tényleg ne legyen orr megerősítése. Testszínű teljesen elmegy, de még a fekete is, és így legalább kényelmesebb a cipőt viselni.

2016. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Millike is megirta a frankot!


Igy sokkal kenyelmesebb a cipot hordani mint mezitlab , csak azert hogy a sok toketlennek megfeleljunk..

2016. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nyugodtan hordhatsz szandállal harisnyát. Férfi vagyok és nagyon tetszik. Szerintem nem vagyok egyedül ezzel. :)
2016. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!