Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon egyhangu lenne ettol...

Nagyon egyhangu lenne ettol az oltozkodesem? 23L

Figyelt kérdés
Regebben szerettem a vidam ruhakat, mostanaban azonban valami valtozott bennem, inkabb az egyszerubb, de nagyszerubb darabokat kedvelem, ami abbol all, hogy szinte mindig bordo, fekete, feher ruhat vasarolok magamnak, bezs magassarkukat, feketet, dzsekibe is bezs, fekete. A lenyeg az, hogy szinte csak ilyen alapszinek talalhatoak meg a ruhataramba fekete, feher, bezs, szurke, bordo, esetleg piros...
2016. szept. 30. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szerintem nem
2016. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látatlanba is azt mondom, hogy imádom a stílusod:D

Egyáltalán nem egyhangú, szerintem az alapszínek nagyon jól mutatnak, elegánsabb daraboknál fantasztikus. Én speciel nem szeretem a feltűnő, rikító színeket pláne nem ruhákban, így nálam is alapszínek illetve sötétebb árnyalatok találhatók a ruhatáramban, de kicsit sem érzem egyhangúnak.

Ha te így érzed, akkor próbáld meg feldobni valamilyen kiegészítővel.

2016. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem egyhangú , én is szeretem ezeket a színeket, és most a bordó amúgy is divat !
2016. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ha azt írtad volna, h mindig szürkét hordasz, akkor sem mondanám egyhangúnak, mert rengeteg árnyalata van, és az álatalad leírt színek pedig izgalmasak és nem egyhangúak.
2016. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért akarsz tucat lenni?
2016. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!