Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlana egy hozzáértő konkrét...

Ajánlana egy hozzáértő konkrét lábbelit ami megfelel az alább leírt igényeimnek?

Figyelt kérdés
Több órás Internetes és üzletről üzletre bolyongás után a feladás legszélén állva kérem a segítségeteket. Olyan cipőt szeretnék ami küllemében hasonlít egy hagyományos légtalpas futócipőre (nike) de ősszel-kora téren is hordható az utcán. Legyen alacsony szárú (ne mint egy bakancs) az anyaga pedig lehetőleg sötét vagy barna bőr de ne fekete. A talpa ne legyen lapos, hiszen a lábam sajnos nagyon megfájdul a divatos de lapos talpú cipőkben. A talpa legyen olyasmi mint egy klasszikus nike sportcipőnek. A márka majdnem mindegy. Már jó nyomon jártam amikor túra és vadászcipőket kerestem, de az a hálós rész gyöngyvászon van mi az nem kéne bele. Az esős időszak miatt kell, hogy valamennyire vízhatlanabb legyen mint egy normál sportcipő. Nagy hóban úgyis bakancs. Olyan nagyok az igényeim? Legfeljebb 35 eFt-ot tudok rászánni a projektre. Köszönöm szépen annak aki veszi a fáradtságot és segít rajtam használható információval. Férfi cipőről van szó. Elsősorban hazai üzletből megvásárolható felpróbálható érdekelne. Budapest előnyben vagy vidéki nagyvárosok üzletei. Köszönöm!

2016. okt. 2. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Eleinte azt hittem futócipő kell, most már nem vagyok benne biztos. Szóval mire kell? És milyen stílusban?
2016. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utcán hordok futócipőt. :-D Sajnos, nagyon megfájdul a lábam ha nem "sport cipő" jellegű, magas talpú sportcipő szerű cipőt hordok. Sokat hordtam szép divatos lapos talpú cipőket de olyan fájdalmaim voltak, hogy ortopédus azt mondta használjak csúnya de kényelmes cipőt azaz sportcipőt! Sokat van a lábamon, szinte egész nap. Tehát jó volna valami nem gyöngyvászon hanem bőrből készült sport vagy túracipő jellegű cipő amit utcán is hordhatok és nem gagyi. Korábban volt egy Timberland cipőm, drága volt de álom jó volt kényelemben. Tehát... Ez a helyzet. nagyon köszönöm a segítséget!
2016. okt. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!