Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns vagy sportos? Kigyúrt...

Elegáns vagy sportos? Kigyúrt vagy szálkás?

Figyelt kérdés

Elegáns alatt értem a nyáron cipő papucs vászon cipő vászon nadrág felhajtott szárral ing

Télen bőr bakancs hosszú vászon nadrágok ing elegáns kötött pulcsi és vagy zakó szövet kabát nőr kesztyű kötött sál francia sapka

Vagy sportos:nyáron edző cipő pamut illetve biciklis rövidnadrág trikó illetve egyedi pólók baseball sapka

Mindehhez vagyok 14 éves fiú vékony szálkás testalkat de látszik hogy sportolok de azt sem tudom eldönteni hogy ilyen kevés testzaírazázalékos szálkás csávó maradjak vagy inkább járjak kondizni és sokat nyújtsák bele mint állat


2016. júl. 8. 22:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Vitorlás cipő*
2016. júl. 8. 23:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha egy fiúban mind a kettő megtalálható.Ha olyan alkalom van ahol megkel jelennie akkor legyen elegáns, a leírtak alapján.Ha pedig csak elmegy a haverokkal sétálni akkor legyen sportos,laza. :)
2016. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
14 évesen maradj az átlagos öltözködésnél ;)
2016. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem kell az elegáns

meg egyáltalán ahogy öltözködsz az nem érdekel, csöves azért ne legyél

kigyúrt a legjobb :)

és ha még most elkezded, később nagyon jól fogsz kinézni :D

2016. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még inkább legyél sportos, főleg hogy kondizol. Az elegánssal még várhatsz néhány évet, addig úgyis férfiasodsz, most nevetségesen néznél ki. Azt pedig magadban kell eldönteni hogy mennyire szeretnél izmos lenni. Én speciel azt szeretem a férfiakban (20 év fölöttiek) ha szálkásak, de nem nagy darabok és elegánsak.
2016. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne más formálja a személyiséged. Lehetsz elegáns is, de ahoz úgy gondolom, hogy kell egy kis intellektuális érettség.

A tested pedig döntsd el, hogy hogy érzed jól magad.

Találd meg magad te, és ne mástól várd, hogy csináljanak belőled valamit.

2016. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!