Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú elegáns férfi...

Milyen márkájú elegáns férfi inget viseltek/visel a párotok? És hol szoktátok ezeket megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Különleges alkalmakra szeretnék néhány elegáns inget venni, de nem tudom merre nézelődjek, még sosem hordtam mást a kötelező iskolai fehér "egyeningen" kívül. Fontos lenne, hogy azért ne ilyen "Kristóf" féle, arany árban mért inget szeretnék, azért annál kevesebbet engedhetek csak meg magamnak.


Minden választ és segítséget előre is köszönök!



2016. okt. 5. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
C&A/H&M-t nézd meg.
2016. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Vasaltat
2016. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Zara illetve a Balance márkákat szeretem az ingekben.
2016. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 5. 14:08
 5/8 anonim válasza:
Szia! Marks&Spencer-ben lehet kapni harmas csomagban kulonbozo fazonu es szinu ingeket, paromnak slim fit van, nagyon jo minoseg, nem gyurodo, csak ajanlani tudom! Ugy emlekszem 11 ezer a csomag, harom ilyen klassz ingert az jo ar!
2016. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

páromat angliában ismertem meg, amikor mindketten kint dolgoztunk, már több éve ennek.

a legjobb ingeket azóta is innen rendelem:

ctshirts.co.uk


A Charles Thyrwhitt ingeknél jobb minőségűt, finomabb anyagút azóta sem találtam sehol Magyarországon. sokkal jobbak még a mások által fent felsorolt márkáknál is.


érdemes esetleg többet rendelni egyszerre, mert maguk az ingek nem drágák, csak a szállítási díj rájön.

teljes garanciát vállalnak az ingekre, ha nem tetszik, visszaküldöd, és visszakapod a pénzt.

2016. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Turi, turi, turi.

Amúgy a Tom Tailor és Marks&Spencer ingek a legkevésbé vasalnivalók:D

2016. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek is!
2016. okt. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!