Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-17 év körüli fiúk! Ti...

14-17 év körüli fiúk! Ti szeretitek/hordotok szűk farmerokat?

Figyelt kérdés
Elég sok fiún látok mostanában szűk farmert, és mivel már nekem is kéne új farmert venni, ezért érdekel mennyire számít ez most divatnak?

2016. okt. 9. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
15 vagyok,és nagyon nem hordok farmert,csak feketét,de pl van fekete farmerem :D nem divatbol persze,a divat az csak 1 dolog,legy onmagad :D
2016. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
17 vagyok. Ne vegyél bő gatyát ink szűket, de ne bzisat. Ha bmx -t tolsz vagy deszkázol akkor gyilkos is, egyébként meg baromi béna. A szára szűk legyen az a legfőbb érv, azon belül kinek mi jön be meg mire kell.
2016. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Sose hordtam szűk farmert. Tudom az identitásom. Nem vagyok nő, nem vagyok homofób és még csak nem is kényelmes. Én pont az átlagos farmer nadrágot szeretem. Se nem bű, de nem is szűk (regular fit). És fontos, hogy ne legyen szaggatott és koptatott.
2016. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem a szűk, feszülős super-skinny farmerokat. :) Jól állnak rajtam, kényelmes, és divatos is, bár ez mellékes nekem. Ha vékony vagy normál testalkatú vagy, akkor nyugodtan hordhatsz feszülőset, mert jól fog állni. :) A csajoktól csak pozitív visszajelzéseket kapok az öltözködésemmel kapcsolatban. :) Ugyanúgy bejön nekik, ha a farmer kiadja a formákat, mint nekünk fiúknak is a csajokon. :)
2016. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Lóf.t áll jól. Csirkelábúak vagytok benne.
2016. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

#5


Örülök hogy neked is tetszik. :)

A többi lánynak is bejönnek a csirkelábaim. :)

2016. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Én pár éve csak szűk farmerokat hordok. Mikor először vettem fel egyet nagyon húztam a szám, de nekem sokkal kényelmesebb és másmilyenben nem is érzem jól magam már.

16f

2016. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
66%
Én is csak super sknny nadrágot hordok. De én nem divatból, hanem jól ál rajtam és tetszik a páromnak is. (Mondjuk ha egy atlagos fiu lennek nem vennem fel! ) :)
2016. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!