Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell csinosan öltözködni?

Hogyan kell csinosan öltözködni?

Figyelt kérdés

Tehát most itt arra gondolok h szerintetek milyen uzletekben erdemes vasarolnom?

Egy sálat mi(k)hez lehet felhuzni, akkor nadrág, polo, pulcsi, cipő, kabát, sapka tippek? Vagy akkor ugy kerdem h milyen ruha mi(k)hez illik?(es itt nem szinekre gondolok)

Ha kerhetem hosszan a valaszokat mert szeretnék csinosabb lenni.



2016. okt. 16. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkin mas a csinos. A testalkatodhoz, stilusodhoz megfeleloen kell oltozkodni. Ezt nem egyszeru megtalalni. Nezelodj mondjuk pinteresten, nezd meg mi tetszik, probald osszepasszitani mas ruhadarabokkal. Menni fog az. Erzi az ember.
2016. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején: Nem bolt/üzlet függő, hanem ruhadarabok szabása, mintája, szín összeállítása és ezek a ruhák harmonikus kombinációja.

Úgy nehéz tippet adni, hogy nem is látunk és nem is ismerünk. Pl milyen stilusok azok amik tetszenek, a testalkatodhoz milyen szabások állnak előnyösen stb.


Az ilyen kérdéseket hanyagolhatná jó pár ember erre.


Nekem nincs sok ruhám, de rengeteg módon lehet kombinálni őket. Jelenleg tervezek pár újat varrni, már csak azért is, mert jó érzés egyedi ruhát hordani, nemhogy sajátot ^^


23-N

2016. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értek elég sok mindenhez, de a ruhatervezői szakon tanultam is.

Az írásod alapján egy profi styleist se tudna mit írni/tanácsolni.

2016. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézegess pinterest-en és ásd bele magad tényleg lelkesedéssel, hogy magadnak tetssz!:)
2016. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!