Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha mentek a gyerekért dékután...

Ha mentek a gyerekért dékután és épp mennek ki az udvarra engedik az óvónők, hogy kicsit még kimenjen a többiekkel játszani vagy rögtön haza kell vinni?

Figyelt kérdés

A szabályzat szerint minnél gyorsabban el kell hagyni a gyerekkel az ovit amint érte mentünk. Ezzel nincs is semmi gond.

Nálunk párszor előfordult, hogy akkor mentem a gyerekért akkor menteki az udvarra éppen. Szeretett volna még kicsit játszani így maradtunk. Eddig nem szóltak, hogy ez gond lenne. Az egyik óvónő ma szólt elég érdekes stílusban, hogy ezt nem lehet.

Ha nem lehet nem gond csak ezt elsőre is kellett volna tisztázni.

Máshol ez, hogy néz ki?


2016. szept. 23. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet maradni.
2016. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Par perc, amennyit maradni szoktunk. De mar iskolasok.
2016. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

A mi ovinkban akár fél órát is maradhat,miután mentünk érte

De ez ovitól/óvónőtől is függ

2016. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk sem lehet, szintén benne van a házirendben.


Év elején nem szólnak, adnak időt átszokni/visszaszokni, de aztán már elvárják hogy betartsuk a házirendet.

2016. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk apukám ment a fiamért szerdán, kint voltak az udvaron a gyerekek. A fiam még szeretett volna játszani, engedték, nem volt semmi gond, ott voltak még 20 percet.
2016. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet maradni. Onnantól, hogy a szülő átvette a gyereket, se a szülő, se a gyerek nem maradhat az óvoda területén a szükséges időnél tovább
2016. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ez inkább személy és hely függő. Általában a férjem megy érte és van, hogy maradnak még kb 5-10 percet ilyenkor más szülő is van még ott beszélgetnek.(ez nem rendszeres) Neki eddig nem szóltak, meg másnak se. Azért is furcsa, most, hogy szólt.

Puhatolozunk, hogy akkor most mi is van, lehet nem lehet...

2016. szept. 23. 21:01
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
gyerekem ovijában sem lehet és én se engedem. azon oknál fogva, hogy nagy az udvar, kevesen vagyunk. nagy nyüzsi van eleve-jönnek-mennek a szülők, számolom hányan vannak még. ha még maradnak is játszani, teljes káosz lesz és ne adj isten nem veszem észre ha egy gyerek kisurran a távozókkal.
2016. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
nálunk maradhat a gyerek, de én átálltam arra, hogy később megyek inkább érte(vagy rögtön usonna után), nem látom értelmét jóformán úgy elhozni, hogy én könyörgök, ő meg nyafog
2016. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez lesz, hogy később megyünk érte így nem lesz gond, hogy még szívesen játszana a kis barátaival.
2016. szept. 23. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!