Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megkérdezték tőlem hogy nem...

Megkérdezték tőlem hogy nem szeretem-e a szines dolgokat?

Figyelt kérdés

Szóval az összes cipőm fekete vagy nagyon sötét színű, van pár fekete nadrágom, pár farmer többsége sötét vagy fekete, 2 db világos és az összes pólóm felsőm fehér vagy fekete.


Munkatársam pedig megkérdezte hogy nem szeretem a szines dolgokat ? persze szeretem, de magamat nem tudnám elképzelni úgy. nekem ez tetszik.

Ez milyen stílusra utal ? Amúgy inkább ilyen hip hop-os stílusú vagyok hogy szeretem a bő, pár számmal nagyobb ruhákat.


20/f



2016. okt. 18. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a "Azt viselek, ami tetszik" dolog. Minek körülírni egy stílussal? Mondjuk, hogy rocker? Miért? Mert fekete? Rapper? Miért, mert bő? Ugyan.

Olyna cuccokat viselsz, amiket szeretsz hordani, oylan színben, amit szeretsz. Pont.

2016. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez saját stílus. én is sötét ruhákat hordok, világos semmi nincs szinte. max 1 pólóm van. de az is mintás, és Jake van rajta az Adveneture Time-ből.

magamon én se szeretem a színeket, másokon néha zavar (neonszínektől kikészülök).

van ilyen és kész. aki ezt nem tudja elfogadni, az elég..... gyökér :D

23L

2016. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!