Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemre milyen ruhákban...

Egyetemre milyen ruhákban jártok/járnak?

Figyelt kérdés
Jogi egyetemre készülök pestre. Mindig szerettem az elegánsabb stílust, de középiskolában nem nagyon szeretik. Erőltetettnek érzik. Mik a megengedettek, amikért még nem szólnak meg?
2016. okt. 20. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen már nem igazán szólják meg egymást az emberek a ruházat miatt. Annyi féle ember van, annyiféle stílussal..
2016. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Farmer, lapos cipő, póló vagy ing, pulcsi ilyenkor.

Barátnőm jogon van, tőle tudom, hogy sok jogász szereti puccba verni magát, öltönyben meg magassarkúban járnak, szóval nyugodtan öltözz ki, ha úgy szeretnéd. Egészségetekre, én 8-10 órákat vagyok a suliban+laborban, bele is halhatnék, ha magassarkúban járnék :D

Amúgy jobb helyeken nem jellemző a mások kibeszélése a ruhája miatt.

2016. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Farmer vagy cicanadrág. hosszú ujjú felső, ha rossz idő van kardigán, és sál.

Sportcipőt ritkán veszek fel, inkább bokacsizma, vagy magasabb telitalpú csizma.

egyébként úgy öltözködj ahogy jól érzed magad, én a hétköznapokon is ugyanúgy öltözök ha megyek valahová.

Tűsarkúban biztos nem érezném magam jól.

2016. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én szeretem a farmert egy inggel, kötött pulcsival. Vagy egy sötétebb nadrág inggel, szövet kabáttal esetleg sportzakóval és bőrcipővel.
2016. okt. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!