Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gaz a fekete...

Szerintetek gaz a fekete terdzokni fekete szoknyaval ( a szoknya a terdem fole er vagy 5cm-el)?

Figyelt kérdés
Most vettem szerintem hulyen all rajtam kicsit, a baratom azt mondta nagyon aranyos rajtam a kedveert felveszem. Igazabol nekem tetszik de tuti kibeszelnek h ilyet veszek fel... szerintetek nagyon gaz? Ha nem milyen cipovel lenne jo? Magassarku? Topanka?

2016. okt. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

inkább vegyél fel egy pamutharisnyát!


csak az ő kedvéért nehogy felvedd már, ne ő öltöztessen fel téged!

ha számodra ez gáz, akkor ne vedd fel, te fogod viselni, nem ő!

2016. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ne azért vegyél már fel valamit mert másoknak is olyan van, mert csak tömeg leszel vele. Ha tetszik nyugodtan vedd fel. Nem vagyok járatos a kérdéssel, nem tudom milyen cipő illik hozzá.
2016. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát mivel 5 fok van és jön a tél, ezért valóban elég furcsán néznél ki az utcán egy combközépig érő szoknyában. :D

Tavaszra aranyos, de csakis lapos, fűzős, visszafogott cipővel. Magassarkúval már prostis lenne az összhatás.

Az mondjuk nem mindegy, hogy hány éves vagy. :D

Stílus biztos, hogy kell hozzá, szóval ha eddig nem hordtál különlegesebb ruhákat, akkor ne ezzel a szettel indíts, inkább tartsd meg a barátodnak, ha úgyis neki tetszik annyira. :)

2016. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ Topánkával SE. Azzal hülyén nézne ki.
2016. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

ha 12 éves vagy, tényleg aranyos

ha idősebb, akkor gáz

2016. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek ilyen cuccokban járni. És még nincsenek is olyan hidegek h ne lehetne felvenni. Testszínű vagy fekete harisnyával is jól néz ki. Télen pedig vastag harisnya fölé szoktam. Magasabb sarkú cipővel/csizmával néz ki a legjobban szerintem. De én főleg tornacipővel szoktam :)
2016. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!