Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy hetero pasi tangát hord?

Figyelt kérdés

Persze van hozzá seggem, kényelmes is. Megtetszett, kipróbáltam, és nagyon bejön. Páromnak is megtetszett, de előtte kétkedve fogadta az ötletet. Még mielőtt valaki beírja, nem vagyok homokos.

Csak kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek.



2016. okt. 24. 11:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
12%

Jaj 8-as téged annyira unlak már! Az összes olyan kérdésnél ahol a kérdező, férfi létére női ruhát akar hordani és ezzel kapcsolatban egy női válaszoló kifejti nemtetszését, te egyből leoltod és belinkeled ezeket a kérdéseket. Feltételezem a kirohanásodból, hogy rohadtul nem olvastad el normálisan amit írtam: "Így is nehezen tudom néha megkülönböztetni hogy egy illető milyen nemű, annyira keverednek már az öltözködések (női férfi egyaránt). "

NŐI FÉRFI EGYARÁNT

És képzeld, nem, ismétlem NEEEM hordok férfi ruhát, mert nem farkam van hanem pinám (már elnézést a közönséges szóhasználatért) ezért maradok a női ruhák viselésénél. És az hogy nem tolerálom ha az ellenkező nemből ugyanolyan ruhát akar hordani valaki, az az én döntésem és nem érdekel, hogy ez egyes transzvesztita, nőgyűlölő, hímsoviniszta barmoknak nem tetszik. Mindenki azt hordd amit akar, de ha már egyszer feltettek ezzel kapcsolatban egy kérdést, kikérték mások véleményét, akkor hadd írjam már le azt amit gondolok, anélkül hogy bárki is megszólna, pláne te aki már ahogy az elején is írtam, baromira unalmas vagy!

2016. okt. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem a 30%os mit akar.


Nem, nem lesz elfogadott férfi viselet a cicagatya meg a többi hasonló.


Felesleges linkelgetni, senkit nem érdekel.


Az, hogy en tornacipoben megyek ki a piacra wcpapirert, az nem ugyanaz azzal, hogy te cicagatyat veszel fel.


Fogadd el.

Vedd fel amit akarsz csak ne várd el, hogy ne rohogjenek körbe az utcán.

2016. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. volt 1-2 ami nem ide való, v meglepődtem rajta, de nekik is köszi.

hát.. elment a kedvem tőle h hordjak. :|

2016. okt. 25. 10:31
 14/38 anonim válasza:
81%
Megnézném a gyárban az öltözőben amikor átöltöznél reggel a kollégák tekintetét! :))))
2016. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
ott én is, mivel nem gyárban dolgozom :D
2016. okt. 25. 23:39
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
Ne hagyd, hogy elvegyék a kedved. Én is pasi létemre már évek óta tangát hordok, normál, sportos, pamut tangákat. Sokkal jobban szellőzik az ember alsó része mint egy sima boxerben.
2016. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
66%

11-es!

Ha pinajuk van az altalam linkelt noknek akkor ok miert hordanak ferfi ruhat?

Megtudnad valaszolni?

72%-os!

Es s fiu ruhat viselo lanyok szerinted elfogadottak lesznek??

Oket is korberohogik ne aggodj!

En is lemegyek a futo gatyamba wc papirt venni csak a magadfajta butak nem tudnak kulombseget tenni egy sportruhazat es egy cica gatya kozott amit Ti hordtok olyan izlestelenul hogy a nindzsotokba belevag!!

2016. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
81%

Es itt egy link kedves 72%-os es 76%-os es a tobbi baratotoknak , hogy legyen mit csamcsogni , ne csak a fiukkal foglalkozzatok ha Ti sem tudtok oltozkodni!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
látom elég nagy feszültséget keltettem 1 kérdéssel :|
2016. nov. 2. 11:19
 20/38 anonim ***** válasza:
9%

A 30%os homár erőlködik a linkjeivel állandóan onigazolast keresve a saját cicagatyas viseletere.

Sajnos hiába . Majd egyszer rajon, hogy az, hogy egy csaj felvesz egy laza pólót az nem ugyanaz, mintha ő leggingt.

Mindig körbe lesz röhögve, de majd egyszer talan belatja.

2016. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!