Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nmilyen üzletekbe lehet ugy...

Nmilyen üzletekbe lehet ugy visszavinni az árut hogy visszadadják a pénzt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 12:02
1 2
 1/20 anonim válasza:
Mit szeretnél visszavinni milyen hibával?
2016. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hbarmit amit visszavesznek par napig . Pl ruha konyv cipő stb amit 1 napig hasznalnek kiolvasnek de nem latszik meg rajta igy mondhatom hogy ajandék volt vagy nem lett jo teves vasarlas stb. De olyan kell ahol nem levasarlas van hanem visszaadjak a pénzt. Úgy mint a deichmannban,
2016. okt. 24. 12:58
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj meg, de szerintem elég bunkó dolog, hogy beleizzadsz egy ruhába vagy cipőbe, aztán visszaviszed, hogy majd eladják másnak ugyanannyiért. Vagy megtöröd a könyv borítóját, ide teszed-oda teszed... Ha boltban vásárolok, elvárom, hogy vadiúj legyen a termék amivel kisétálok.


Ha nincs pénzed ilyenre (ahogy jelenleg nekem sincs, nem gáz) akkor keress kreatívabb megoldásokat... Sok olyan oldal van Facebookon ahol lehet könyveket eladni-venni, cserélni. Ugyanez ruhákkal, ott van pl. a gardrobcsere.hu, felteszed a te nem hordott ruháid, megveszed másét. Könyvet lehet letölteni, könyvtárba menni.

2016. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vásárolj turiban, könyvet kölcsönözz könyvtárból. Gyűrötten a ruhát nem fogják vissza venni, megnézik, hogy volt-e viselve, megszagolják.
2016. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Annyira gáz...ezt nem is kommentalom
2016. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát hasznos választ nem aptam. A deichmannban simán megszoktam ezt csinalni, meg egyszer az alexandrában megcsináltam. És jó lenne tudni hol lehetne még.deichmannban rendszeresen csinálomés sosem volt még gáz. Amúgy meg alexandrába libribe mindig leulök és órákig olvasgatok azért nem szól senki mások is ezt csinálják. Mitől rosszabb az hogy hazaviszem és másnap visszaviszem?
2016. okt. 24. 18:36
 7/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az eladó a Decihmann-ban nem szól be rá, még etnikusan kifogásolható beleizzasztani a lábad egy cipőbe, kitágítani azt, összekoszolni a talpát majd csak úgy visszavinni. Inkább vegyél egy egyszerű, szép cipőt, amit mindenhez fel lehet venni. Én is vittem már vissza cipőt, sőt, ruhát is, de mérethia miatt, címke rajta, 10 percnél tovább és a szobámon kívül egyik sem volt rajtam.
2016. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Eleve le szoktam ragasztani a talpát sarkát így meg sem látszik hogy viseltem. Plussz még biztonsag kedvéért át is törlöm. Egyébként a talpát megnezik mikor visszaviszi az ember
2016. okt. 24. 19:51
 9/20 anonim ***** válasza:
Alantas gondolkodásod van. Remélem a bugyidat valami retek már viselte és visszavitte ^^
2016. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Többieknek igaza van, milyen lenne ha vennél egy jó drága cipőt amiért te ugye elvárod hogy újat adjanak és valaki már betörte a saját lábára ami neked így nem lesz jó, meg elvből undorító más használt cipőjét hordani, letörlés ide vagy oda.

Ez alpáriság, amúgy egy csomó cipőbolt nem veszi vissza ha voltál vele utcán és sok bolt az eredeti címke nélkül, de ha nincs pénzed rá hogy megtartsd minek veszed meg? Hogy menőzhess egy olyan ruhával ami így tulajdonképpen nem a tiéd?

A könyvnél főleg, azon gyorsan meglátszik ha olvasták, új áron meg pofátlanság használt árut eladni.

Inkább turizz és menj könyvtárba, alapból mi a hóhérnak kell neked egy ruha/cipő egyetlen napra? Főleg cipő.

2016. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!