Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nmilyen üzletekbe lehet ugy...

Nmilyen üzletekbe lehet ugy visszavinni az árut hogy visszadadják a pénzt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 12:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tipikus lány aki szégyelli hogy egy ruppotlan senki.

Inkább dolgozzon suli mellett. Ha már egy H&M ruhát se engedhet meg magának akkor inkább turizzon és gondolkodjon mit csinálhat rosszul ha ennyire csóró.

2016. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Mert jó érzés valami úját felvenni és abban mondjuk elmenni a libribe olvasgatni és meginni egy kvt. Meg tök jó hazahozni egy könyvet és itthon elolvasni halk zene mellett este egy jó fürdés után. Egyébként ahol dolgozom drogéria szoktam hazahozni habfürdőt is. Mindig csk egy adagra valot öntök ki a raktarban egy mintaüvegcsébe ennyi fel aem tűnik senkinek. Ugyanúgy egy uj cipő él sem tünik fel hogy egEtlen egyszer egy plazazasra viselte valaki. A modellek is viselik meg az eladok is alkalmanként. Csak nam tudtok rola
2016. okt. 25. 12:29
 13/20 A kérdező kommentje:
De miért nem adtok tippeket miért nem a kérdésre válaszoltok? Ha valaki még ugyanígy keresgélne eddig a priviben érkezett ill. Tapasztalt helyek: deichmann, libri, ccc, bershka, zara, pull and bear. Pimkie, new yorker, tesco konyv, tesco f&f cuccok, várom az értelmes válaszokat mert nem lehet mindig ugyanoda menni.
2016. okt. 25. 12:33
 14/20 anonim ***** válasza:
Tolvaj vagy. Amit csinálsz, az lopás. Jó érzés lopni?
2016. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez nem lopás. Akkor az a sok unatkozo ember aki a tescoban olvasgatja az ujsagokat ki órákig arra mit mondtok??? Meg aki nálunk is bejön az zletbe befujkalja magat parfümmel meg a hajara keni a balzsamot kezére a kézkrémet ezt csinaljak a vasarlok. Na meg a kis tinik akik a paletták előtt sminkelnek fél óráig? És nem vesznem semmit. És nem is lehet nekik szólni ez a vezetői utasitas
2016. okt. 25. 15:24
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért szólok, megérdemelnéd hogy megszívd de a CCC kb semmit se visz vissza, fél órát hordtam az utcán egy cipőt és visszavittem mert annyira tartotta a lábam hogy vagy 5x mellé léptem ami magssarkú létére gáz, közölték nem veszik vissza mert az eleje picit meg van kopva (nem akartam mondani azért mert majdnem zakóztam benne) és idézem "így nem tudjuk mégegyszer eladni".
2016. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként ahol dolgozom drogéria szoktam hazahozni habfürdőt is...[...] "

Ha a boltban elkapnál valakit ezzel, az lopás, az alkalmazott se különb, attól hogy nem az egész terméket viszem el, attól még LOPÁS, ha meg nincs pénzem a habfürdőre nem más kárán szerzem meg, mert neked csak egy mintaüvegcse, de valaki teljes árat fog fizetni ezért amiből egy fürdésre való hiányzik, ha teljes áron árulnék pl egy körömlakkot amivel 1-2x kifestettem a körmöm, megvennéd eredeti áron? Ugye hogy nem.

Megjegyzem ezzel egyszer fognak elkapni és repülsz, ismerősöm anno Rossmannban dolgozott és a tesztereket láda számra hordta haza de manapság az embernek semmi sem elég...

2016. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Különben meg a texztereket meg is engedik hogy hazahozzuk meg a termékmintákat is. Csak parfümnél kell engedélyt kérni a testerre de ha nincs tele és van már újabb illat elég v. Elfogyott az adott illat, el lehet hozni. Habfürdőkből meg nincs termékminta. De egyebként a vasarlók sajat maguk is elhasznalnak pl a körömlakkból kifestik a körmük és mennek. Meg csomó mindenből raknak a tenyerükbe és kisétálnak.
2016. okt. 25. 20:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar "ha más megteszi nekem is szabad"
2016. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szia! én dolgoztam h&mben, ott volt pár 40 körüli unatkozó cigányasszony, akik ugyanezzel a hozzáállással hetente hoztak vissza ruhákat, azzal, hogy "ajándékba vettem de nem volt jó". nekem tökmindegy hogy mit csinálsz amúgy, nem értem a többiek hozzáállását, egy igényes ember úgyis kimos mindent, miután megveszi a ruhákat. amúgy sokan a próbafülkékben is a pucér izzadt testükre veszik rá a ruhát, szóval tényleg tökmindegy. annak, hogy visszaadják a pénzedet, az a feltétele, hogy ne mosd ki a ruhát, és hagyd rajta az árcímkét is, természetesen a blokk is legyen meg. asszem 30 napig lehet visszahozni. amúgy szerintem a legtöbb ruhaüzletben ugyanez a szabály, de kell hogy legyen egy papír mindenhol kitéve, ahol ezeket leírják. a h&m-ben a kasszánál sozkott lenni az eladók mögötti szekrénysor tetején.
2016. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!