Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ha igazán szexik,...

Csajok ha igazán szexik, csábítóak, dögösek szeretnétek lenni, pl. randin, buliba, mit vesztek fel? Milyen fehérneműt? Pl tanga, francia bugyi, harisnya, combfix?

Figyelt kérdés
Írjatok az életkorotokat is ki. (Ne a szót)

2016. okt. 28. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

vmi kényelmes, normális alsóneműt veszek fel, ami kompatibilis a többi ruhámmal (pl. fehér felsőhöz nem veszek fekete melltartót...), meg nem is veszek fel olyat, ami neadjisten kiszakadt, vagy nem olyan jó állapotban van, stb. még ha nem is látja senki :D és ez attól függ, milyen hangulatom van. nem szoktam különösebben kiöltözni, én amúgy is próbálok csinosan, meg szexin öltözködni, illetve ha van vmi szándékom, akkor az a viselkedésemben nyilvánul meg... ha egy baráttal megyek el bulizni, máshogy beszélek velem, mint egy kiszemelttel :PP


de hogy vmi konkrétat is írjak, én bakancsot hordok többniyre \m/ (van magassarkúm is, azt is szeretem, de bulizni úgy nem megyek el, mert rossz vége lenne xd), és darkosan öltözködöm. van, amikor nőiesebben, van, amikor kevésbé. (pl.: ingben simán elmegyek randira) imádok sminkelni is, de ez megint csak kedvfüggő, néha műszempillát is rakok fel, néha annyira nem erőteljesen sminkelek. 17/L

2017. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dj Bax ***** válasza:
100%
ami nagyon sexy szerintem jó alakkiadó testhezálló leggings vagy farmer ami nem agyonkoptatott nem gyöngyös és nem szakított
2019. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!