Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme a méregdrága...

Mi értelme a méregdrága ruháknak? (amik mondjuk 100 ezerbe kerülnek)

Figyelt kérdés

Ok, hogy a dolgozókat ki kell fizetni, akik gyártják ezeket a méregdrága ruhákat, meg kell nyereség, de egy szerencsétlen kabáton mi kerül 90 ezerbe?

És pont Mo-n, ahol közmunkán, gyári munkásként "nyomorognak" az emberek...


2016. okt. 29. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

párommal mi múltkor 130 ezerért is láttunk téli kabátot :D


a márkát kell megfizetni az üzlettel együtt ahol árulják, meg tényleg jobb esetben, de ez kis százalék, a minőséget


sokan úgy gondolják hogy a drága ruha egy presztízs kérdés

vajon miért kerül annyiba pl. egy gucci termék? mert olyan hű de kiváló és hosszú időt álló termékeket gyárt?

csak a márkát és a presztízst fizeted meg, nem a minőséget

2016. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, hogy egy Audi Q7-esen mi kerül 20 millióba. Hogy vegyem meg így? Szégyen, hogy ebben az országban egy szakadt opellel kell járjak. Amire meg nem tapadnak csajok. Heló politikusok! Így persze, hogy fogy a magyar!
2016. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nevet kell megfizetni egy bizonyos szint után. Pl. egy ötezres meg egy 15 ezres cipő között még megvan az a 3-szoros minőségi különbség. De egy 30 milliós bmw és egy 300 milliós roll-royce között már nincs tízszeres kézzel fogható különbség. Csak a név ugye. Hogy te egy maybachban ülsz, nem pedig egy "mezei" bmw-ben. Amíg vannak olyanok, akik pusztán ezért az érzetért kifizetik a több száz milliót, addig ennyibe fog kerülni. Minden annyit ér ugye, amennyiért megveszik. Az előző példa, az audi q7 ehhez képest elég istenes, bár ott is inkább a márkanéven van a hangsúly. De egy nagyságrenddel följebb ez még inkább érvényesül.
2016. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok, bocs. Maybach helyett rolls-royce. De igazából tökmindegy. Ugyanaz a kategória.
2016. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A márkát fizeted meg. De a "márkában" benne van a prémium anyaghasználat, a minőség, tartósság, fazon és a presztízs.

4 éve vettem egy Hugo Boss kabátot, nem volt olcsó, mert már akkor 150e volt, viszont ma is olyan, és úgy néz ki, mintha új lenne, szóval megérte.

2016. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előállítási költség itt is alacsony, hiszen sok prémium márkát ugyanúgy a kinaiak varrnak ossze.

Persze jobb anyag, kidolgozottsag stb.de a nevet fizeted meg es azt az egyediseget melyet az biztosít, hogy ilyen nem jon veled szembe mint egy zara kabat.

2016. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
3 telet húzza ki a kínai téli kabátom és semmi baja...
2016. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Simán a márka. Nézd a Newyorker cuccokat...s a cimkéken "made in china" ...ugyan ott készűl ahol a többi kínai. S kuka ugyanúgy, lazán elszakad a cérna, nem olyan amit 300ft ér veszek a boltba varráshoz xD


23-N

2016. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban érdekelne az, hogy mi a fenének kell pólóból, nadrágból, kabátból, cipőből felhalmozni rengeteget, havonta vásárolva valamit? Mert itt már az unalom faktor játszik szerepet: unom a sárgát/pirosat/kéket/fehéret, meg olyan "régen" vettem már valamit.
2016. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is voltak és lesznek is luxusmárkák, ezek azért prémium termékek, mert nem mindenki engedheti meg magának. Ha például az Armani, Gucci vagy Versace azonos áron adná a termékeit a H&M-el, New Yorker-el, akkor már hasonló kategóriába sorolnák őket és mindenki ilyen termékeket hordana és már nem lenne olyan nagy dolog. Egyébként ezek a termékek nem csak Magyarországon kerülnek ennyibe, külföldön is hasonló árakban vannak. Aki pedig nem teheti meg, nem kötelező luxustermékeket vennie, válasszon a középkategóriás termékek közül
2016. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!