Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a Bershka bőrdzseki szerint...

Ez a Bershka bőrdzseki szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek jó ez a dzseki? Boltban mostanában nem láttam,de elég sok eladó kabátot látok az interneten amik olyanok mint ha nem rég vették volna,vagy csak nem használták.

Mikor kezdték el árulni ezt a dzsekit és idén vagy tavaly még lehetett kapni?

Akinek esetleg van vagy volt ilyen dzsekije,mi a véleménye róla? Milyen minőségű a dzseki éa a bőr(nyikorgós a bőr vagy nem),mennyire bírja a minennapi használatot?


[link]


[link]


[link]



2016. okt. 31. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van, Szabadkán vettem a piacon kb 3 éve :DDD és még mindig jó :)
2016. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha valödi bőr akkor az "nyikorogni" is fog.
2016. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, ez a fazon olyan 5 éve volt divat kb.
2016. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a bőrdzseki örök divat. Ha veszel egyet akkor előbb fog elkopni, minz hogy kimenne a divatból. :) Mert egy jó darabig biztos nem fog.
2016. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem már akkor sem tetszettek ezek a gumisak amikor divat volt. a gumis rész nélküliek sokkal jobban kombinálhatók mert azok lehetnek sportosak és elegánsak is.
2017. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!