Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lenne gáz ez a csizma...

Nem lenne gáz ez a csizma télre utcára? 19/L

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 3. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen csizmám. Csak és kizárólag esős időbe hordom. Én nem venném fel téli "minden napos" csizmának, mert elég rosszul érezném magam. Ráadásul rohadtul nem bélelt és ketté fog fagyni benne a lábad
2016. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz ez hanem inkább a divatirányzat egy félresikerült próbálkozása mert volt egy idő amikor nagyon menőnek próbálták beállítani a divatra hatni képes cégek de nem sikerült. Én nem javasolnám sem neked sem másnak!
2016. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. :) Jól néz ki. 15/L
2016. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
télre? hát növessz tollakat vagy bundát, mert ez tuti nem bélelt :S
2016. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de. ez nem téli csizma, szétfagyna benne a lábad, de ugyanakkor be is rohadna a szellőzésmentes műanyagba. vegyél inkább egy jó bőrcsizmát.
2016. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez ganézó csizma, nem télre való
2016. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez sárban, istállóban, esős időben történő mászkálásra jó, télen megfagy benne a lábad. A formával nincs semmi gond, de egy vékony műanyagban télen egyszerre lesz izzadt és hideg a lábad.
2016. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat!:)
2016. nov. 4. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak megfagysz benne. De ha az a célod, kkor jó. Amennyiben pedig nem, nem azért, mert gáz, vagy csúnya, hanem csak az egészséged érdekében, ne hordd.
2016. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ősszel esős időben rengetegen hordják. Télen kopogósra fog fagyni benne a lábad.
2016. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!