Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a cipő?...

Szerintetek milyen ez a cipő? Anyukák véleményét is várom, megengednétek, hogy ezt egy 14 éves hordja?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:

[link]



2016. nov. 5. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha kényelmes neki, akkor igen. Nem tetszik túlzottan, én lapos-párti vagyok, de ez még határeset. Viszont jó lenne, ha nem minden nap ez lenne rajta, tehát akkor venném meg neki, ha van másik és tudja váltogatni. Ha bármi okból csak egy cipője lehet, akkor viszont ennek kicsit laposabb változatára próbálnám meg rábeszélni.
2016. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne engedném meg egy 14 éves nagylánynak, hogy egy ilyen teljesen normális, nem utcalányos bokacsizmája legyen?! Ez teljesen jó cipő! Vedd meg neki!!!!!
2016. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó!!! :D Nekem nagyon tetszik.

Nekem is van ilyesmim, csak a suliig elég hosszú az út szóval én egy kicsit laposabba járok. De ezt is néha felveszem mert nagyon tetszik. Szerintem hordhatod nyugodtan :)

2016. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
attól függ, hétköznapi, iskolába járós cipőnek szerintem ez egy kicsit sok egy 14 évesnek.. de amúgy nem rossz, ha nagyon akarja, inkább megvenném, mert akkor úgyis csak a hiszti lesz.
2016. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem rossz, de kicsit alacsonyabb sarokkal jobb lenne.
2016. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Köszönöm a válaszolóknak! :)
2016. nov. 5. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
ebbe mi kifogásolni való van? basszus, ilyen sarokkal 5.ben jártam már, nem 14 évesen. nem értem ezen mi megvitatni való van, meg felnőtt létedre egyedül képtelen vagy eldönteni egyedül hogy mit engedsz meg a lányodnak ez gáz
2016. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
5.-ben ilyen sarokkal? gratulálok:DDD
2016. nov. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem , hogy más mit gondol erről a cipőről... És igen, lehet hogy te 5.-ben ilyen cipőkben jártál de én nem akarom tönkretenni az egészségét a lányomnak azzal hogy túl magassarkú cipőket hord.

Mindösszesen ennyi hozzáfűznivalóm van hozzád, se több se kevesebb...

2016. nov. 6. 11:10
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
ebben mi a magas? de tényleg komolyan, az ilyen lapos balerina sokkal jobban szétcseszi az egészségét, egy bizonyos magasság cipőknél is kell, tényleg nem értem mi ezzel a probléma
2016. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!