Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cuccokat vennétek/vette...

Milyen cuccokat vennétek/vettetek már turkálóból?

Figyelt kérdés
felső/nadrág/szoknya/kabát/ruha/táska/cipő/fehérnemű/fürdőruha;bikini
2010. ápr. 28. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fehérnemű fürdőruha nem. Minden más jöhet :D
2010. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

Én egyszer vettem egy fűzős csizmát,itthon vettem észre,hogy nincs benne elég hosszú fűző

Gagyi ott minden!!!Utálom a turkálókat,és kerülöm is.

2010. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy jó vans cipőt. Kicsit büdös volt, de jól nézett ki :D
2010. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer találtam egy alig használt Adidas Superstart,bár ez 5 ezer volt,tehát nem olyan olcsón,de még így is megérte.
2010. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fehérnemű és fürdőruha kivételével bármit.:)
2010. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én főleg nadrágot meg szoknyát.Ezüst gombos levi's hegyeket szoktam venni.:)1200 ft-ért.Pepe Jeans,Reaplay:D....tiszta kiráy cuccokat találok.Az alig használt táskákról pár száz forintért ..na arról már ne is beszéljünk:D
2010. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

veszek: táskát, felsőt, nacit...bár elég nehéz kis méretre találni...ami megtetszik mindig nagy:(

amit semmiképpen: fehérnemű, bikini, cipő...

itt mondanám a többieknek, hogy használtan ne vegyetek cipőt...nagyon nem egészséges a lábnak; még ha ki is fertőtleníted az esetleges lábgomba miatt, más lába taposta ki, eldeformálja a bokád, térded, gerinced...

2010. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a melltartóimat csak onnan szoktam venni.Persze mind újszerű nem agyon használt.Van már esprites,intimissimis,mark&spenceres,meg mindenféle gyönyörűséges.
2010. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindent. Fehérneműt és fürdőruhát nem, viszont marks&spencer felsőket, ingeket, adidas deszkás cipőt (2500FT-ÉRT) nike kardigánt, pólót és még sorolhatnám...
2010. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

fehernemu furdoruha kizarva!!!

esetleg taskat s cipot..

2010. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!