Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány fuhát vesznek vissza...

Hány fuhát vesznek vissza egyszerre a h&m ben bershkában zaraban? Akár 4-5 blokkot 10-15 ruhát is visszavesznek egyszerre? Újak cimkések. Lányom vásárlásmániás

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 12:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ruhát
2016. nov. 16. 12:42
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha szerencséd van vissza!

Lányodnak ne pénzt adj, sürgösen keressetek fe egy szakorvost.

2016. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jár szakemberhez. Még durvább volt a helyzet régen. Kényszeres vásárló. Ha tudnátok milyen ruhamennyiség van itthon felhalmozva új címkés sosem viselt ruhákból.

Most már legalább annyit elértem nála hogy csak olyan üzletekben vásárol ahol meg lehet gondolni magunk.

Csak nem tudom mit szólnak ha odaállít az ember ennyi ruhával. Szoktak e ilyet? Láttatok e már ilyet?

1-1 et simán visszavittem eddig vagy 3-4 et egy blokkon. De most durvan összegyűlt. A nagyanyja neki adta az otp betétjét most hogy nagykoru lett . Én meg 2 hétre el voltam utazva. Hatalmas mennyiség van itthon. Nem is bánnám a hordaná de mihelyst megveszi már nem is érdekli mindig az új zsákmány kell neki.

2016. nov. 16. 12:51
 4/13 Metionin ***** válasza:
Szerintem vidd be, aztán ha van ilyen korlátozás, úgyis megmondják és később x adagokban behordod. A nagymama nem tudta, hogy ilyen? Nem lett volna szabad odaadni neki a pénzt... :/
2016. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nyugodtan mondd meg az eladóknak. A lányod problémáját.

Pszichoterápiára jár vagy csak úgy "simán" beszélgetésre?

Pszichológiát tanulok, ezért mertem ennyire beleokoskodni.

A nagymama is megérne pár misét, ezzel csak ront az unokája állapotán.

2016. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először menj be az üzletekbe és érdeklődd meg, nyugodtan megemlítheted a lányod betegségét, hátha elnézőbbek és megértőbbek lesznek.
2016. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jár pszichiáter magánrendelésre aki pszichoterápiát is tart neki. Előtte járt pszichologushoz autogrén tréningre és ő irányította ehhez az orvoshoz. Gyógyszert is kellene szednie de nem szedi. Makacs. A nagymama egy másik tészta kiskorától elkényeztette és a 18. Szülinapján megkapta az elég jelentős összeget a számlajara átutalva amit gyűjtött neki a 18 év alatt. Jót akar ő is de hát ezzel most nem tett jót mert korlatlanul szórja a pénzt lányom. Egyébként utana sokszor van hogy megbánja de akkor abban a pillanatban mikor a boltban van nem tud magának parancsolni.
2016. nov. 16. 16:01
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma egyebként bementem 3 blokkal cc. 100 e ft értékben és visszautalták a kártyájára a pénzt.de a nő szagolgatta meg nézegette 2 en voltak mondták egymásnak ezek tényleg újak. Nem is éretettem azt hiszik használt?! Aztán elmondtam nekik hogy lányom beteges vásárló és elnézést kértem hogy ennyi de utána már kedvesek voltak. Jó hogy vittem a kártyáját mert csak arra tudják visszautalni amivel fizetve lett.
2016. nov. 16. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:
azért szagolgatják, mert sajnos vannak olyanok, akik rendszert csinálnak abból, hogy megveszik a ruhát, egyszer felveszik, aztán visszaviszik.. tényleg legegyszerűbb, ha elmondod a boltban, mi a helyzet, elvileg vissza kell venniük. én a helyedben elvenném a lányodtól a kártyáját és adnék neki olyat, amin mindig csak annyi pénz van, ami épp kell neki.
2016. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a kártyáját nem tudom elvenni elmúlt 18 öntudatos eztmeg is kiabálja. nem szeretném ha a nagy anyjához koltozne mérgében.egyebkent parfüm tusfurdo lerakatunk is van...most próbáltam ki 3 éve lejartbol 10 et .szerencsére ezeket már nem veszi.csak a ruhák ...
2016. nov. 16. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!