Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van a Tiszához hasonló,...

Van a Tiszához hasonló, megbízható, lehetőleg bőr cipőket készítő magyar cég?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy utcai bőr cipőt, de Tiszát nem szeretnék mert egyrészt nincs annyi pénzem egyszerre szinte soha, másrészt az elmúlt 1-2 tömegcipő lett és minden második ember lábán az van (és én nem akarok birka lenni), és attól félek, hogy már nem olyan jó mint régen, hogy legalább 5 évig nem rohad le a lábamról... Illetve még az is kicsit elszomorít, hogy mind ugyanolyan, max választhatsz hogy zöldet kérsz lila csíkkal vagy kéket fekete csíkkal.

Eddig a Dorko márkát találtam, az officeshoes sajátja, de arról nem találtam még véleményeket, és nem is ismerek senkit aki hordott volna olyat. Látatlanba meg nem akarok ezrekér cipőt venni.

Tehát, ismer még valaki a fent említett márkákhoz hasonlót?



2015. márc. 11. 09:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, az -1-2- után lemaradt az "évben". Tehát:

!!az elmúlt 1-2 évben tömegcipő lett!!!

2015. márc. 11. 10:01
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A tisza az már 40 éve osztrák kézben van. Nem tudom, hogy van e magyar a piacon.
2015. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erről sajnos nem tudok, de azért nezd meg a Tisza uj kollekciojat, moat jott ki es sok ujat tartalmaz. Egyebkent az utolso rosszul irja a Tisza 100%ban MAGYAR tulajdonu ceg, nem tusom honnan veszed hogy osztrak
2016. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!