Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugyanazt a farmert vagy...

Ugyanazt a farmert vagy pulcsit ti hány napig hordjátok?

Figyelt kérdés
Mosás nélkül értve persze.

2016. nov. 29. 00:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Farmert altalaban 2-3 havonta mosom, de fontos, hogy szinte sosem viselem 3-4 oranal tobbet minden masodik nap kb es mielott felveszem, zuhanyzok, tiszta alsonemut huzok. Nyaron nem hordok farmert, belerohadna a to:ko:m es legalabb hetente kene mosni. :) Pulcsibol par vekony pamutot szoktam mosni hetente (farmerhez hasonloan csak max par oraig hordom), gyapju pulovert nem szoktam mosni. (3-5 ev utan javasolt, hacsak nem piszkitod ossze valamivel.)
2016. nov. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
a farmert viszonylag sokáig, nem tudom, szerintem kb 10x is felveszem, mielőtt kimosom. a pulcsit.. attól függ. ha pl egész nap rajtam volt és beleizzadtam, akkor kimosom 1 alkalom után, ha nem lett baja, akkor mondjuk 3x is felveszem ilyen fél napokra.
2016. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 sztrecskó ***** válasza:
54%
Farmert csak 1-2-t hordok. Általánosan nadrágot 2-3 alkalommal veszek fel egymás után max, és max 7-10 napig hordom összesen. Vagy figyelek rá, hogyha olyan szituációban voltam, van hogy érzem rajta, hogy beleizzadtam, stb... Felsőt, pulcsit minden nap cserélek, de azt kb 3-5 alkalommal veszem fel. Nekem egy felvétel minden ruhaneműre kb 0,5-1 nap.
2016. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Farmert kb havonta mosom. Pulcsit csak pár évente. Minden évben, mikor ősszel eljön a pulcsis időszak, öblítővel átöblítem, de nem mosom. Azt is csak azért, hogy a tavasz+nyár+ősz eljei por kijöjjön belőle (mivel szekrényben állásában is porosodik kicsit...).
2016. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
már nem azért, de #1 és #4 azt hogy kell elképzelni, hogy pulcsit csak évente mostok?? ez nem hihetetlen. nem izzadtok bele sose? meg akkor is, ha nem izzadtok bele, azért pár hét után már nagyon nincs a ruhának az a jó friss illata, olyan 'állott' lesz a sok hordástól..
2016. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
*nekem
2016. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"ez nem hihetetlen. nem izzadtok bele sose?"


Pamut pulover megszivja magat izzadsaggal, budosodik, azt mosom gyakran. Gyapju nem ilyen, alatta meg viselek egy rovid ujjut, amit szinte naponta cserelek.

2016. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja és a friss illatot mosas nelkul pl. ilyennel is el lehet erni: [link]
2016. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Pulcsit naponta cserelem. (Van hogy egy nap ketszer) Hormonzavarom van, ha fazok is szakad rolam a viz. Nadragot 2-3 napig. Utana mar az alakja se olyan, meg kinyulik. Kell neki a mosas, hogy ujra super skinny legyen:D

(El nem tudom kepzelni hogy lehet honapokig, evekig nem mosni egy ruhadarabot. Meg a telikabatomat is sokszor surubben mosom.)

2016. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Eleve naponta kb 20 percig van pulcsi rajtam összesen. Ha munkahelyen vagyok, akkor nyilván nem kell. Ha otthon vagyok, akkor sem. Leszaladok a kocsiba egyszál pólóba is, ha bevásárolni megyek. Piacra megyek, akkor viszem. Azért a napi átlag 20 perccé, ami alatt bele sem izzadok, meg semmi, nem érzem szükségességét mosni.
2016. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!