Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valakinek hasonló hosszú...

Van valakinek hasonló hosszú kesztyűje? Itthon lehet valahol kapni? Köszönöm a segítséget. www.stylebistro.com/lookbook/Gloves/Sr5k1xXbK5o/Dakota+Johns on/angle/S5n5pMOS60K

Figyelt kérdés

2016. nov. 29. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az fontos, hogy ilyen gombok is legyenek rajta?
2016. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet gomb nélkül is, de tetszenek a gombok :)
2016. nov. 29. 21:09
 3/9 anonim válasza:

Imádom a hosszú bőrkesztyűket, barátnőimnek szoktam ajándékba venni :)

És a legjobb a gombos verzió, de azt magyarországon még nem találtam. Gomb nélküli bőr hosszú kesztyű van az alpagloves.hu oldalon, szerintem a műfajhoz képest olcsón és jó minőségben.

2016. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szétnézek az oldalon. :) A gomboknak van valami funkciójuk, azon kívül, hogy díszítik a kesztyűt?
2016. dec. 2. 12:39
 5/9 anonim válasza:

Elméletileg ki lehet bújtatni rajta a kézfejet, hogy ne kelljen levenni az egész kesztyűt pld. étkezéskor.

Illetve felvételkor és levételkor segít ha ki van gombolva, vagy más szemszögből amikor összegombolják, akkor lesz szép feszes a kézfejen :)

2016. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen szövet-kesztyűből is (pl. szaténból)? A bőr egy kicsit vad nekem...
2016. dec. 3. 18:19
 7/9 anonim válasza:

Szerintem létezik nem bőrből is, de annak semmi értelme :)


Vállald be nyugodtan, biztos mindenki észre fog venni, és írtó sexynek fogod magad érezni benne szerintem.

2016. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És azt megkérdezhetem, hogy a barátnődnek hol vettél kesztyűt?
2016. dec. 3. 21:24
 9/9 anonim válasza:

Korábban vettem egyet az astoriánál üzletben, ami pont a könyékig ér csak és selyem a bélése. Jó minőség és lehet próbálni helyben, de drágább, mint a neten.

Ősszel vettem az alpagloves.hu oldalon bélés nélkülit szintén könyékig érőt, ez szintén jó lett és akciós volt.

Ott lehet kapni könyék fölé érőt most, ahogy látom. Barátnőm kezén csodálatosan nézett ki mindkettő, azt mondta, hogy viselni is jó érzés. Szóval csak bátran :)

2016. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!