Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hogyan tanultatok...

Lányok, ti hogyan tanultatok meg magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy magassarkú cipőt, és most tanulok benne járni. Elég bénán nézhetek ki, mert tipegek mint egy kisbaba amikor járni tanul.

Egy kezemen össze tudom számolni eddig hányszor vettem fel magassarkút.

Ti nem féltek, hogy egyszer kitörik benne a bokátok?


2016. dec. 5. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én már kiskoromba is egyfolytában anyukám és a nagymamám cipőiben tipegtem itthon, szóval már ott elkezdtem tanulgatni benne a járást - ami mondjuk elég szánalmasan nézhetett ki.

Aztán úgy próbáltam a keringőzés előtt megtanulni, hogy egész alakos tükör előtt mászkáltam benne. Így meg lehet figyelni, hogy hogyan áll, mikor lépsz benne szépen.

2016. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset nem csináltam, csak hordtam. Minél többet volt rajtam, annál jobban ment.

De a mai napig így van, hogyha sokáig nem hordok magassarkút, akkor megint fura benne járni.

2016. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kicsit fura volt,amikor először vettem fel magassarkú cipőt, de csak pár óra kellett hozzá és sikerült megszoknom.

Természetesen nem egyből 15 centissel kell kezdeni.

Fokozatosan is hozzászoktathatod a lábadat a magassarkúkhoz úgy,hogy egyre magasabb cipőket veszel fel.

2016. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hogy vettem egy 8 cm- es bokacsizmát amit mindennap hordtam/hordok és eleinte még bénán játam benne meg alig vártam hogy a nap végén levegyem, meg direkt úgy gondolkoztam hogy a szokásos 5 perc helyett csak 15 perc alatt érek ki a buszmegállóba de aztán 1 hónap alatt már úgy megszoktam hogy futástól kezdve mindent tudok benne csinálni, és lapostalpúban már nem is érzem jól magam.:)16/l
2016. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megszokni kell, nem megtanulni. Eleinte nekem is furcsa volt, olyan esetlennek éreztem a járásomat, aztán pár alkalom után már kezdtem megszokni, most meg már teljesen alap a magassarkú.
2016. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre magasabb sarkú cipőket hordtam :) Fokozatosan kell hozzászoktatnod a lábad, ne a legmagasabbal kezdd. Mondjuk könnyen beszélek hisz 13 éves korom óta hordok egyre magasabbakat :) ha gyorsan kell mászkálj benne otthon is, de amíg a lábad nem szokik teljesen hozzá furcsa lesz benne járni
2016. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem hordok. A párom alacsonyabb nálam, így idiótán néznénk ki, ha felkapnék egy x centiset.

Annyi, hogy a tartásomon dobna, de amúgy sem szeretem, mert kényelmetlen, és billegek benne.

2016. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvettem.
2017. márc. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!