Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyához cicanadrág nagyon...

Szoknyához cicanadrág nagyon gáz? Ha igen hány denes harisnyát vegyek ami elég meleg ilyen őszi-téli időben?

Figyelt kérdés
A múltkor 2db 60denes harisnyával vettem fel a szoknyát de akkor még nem volt ennyire fagyos az idő.
2016. okt. 15. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz,de erősen függ attól,hogy milyen szoknya.Ha vékony,kis nyári piniszoknya,akkor gáz.A vastagabb,téli szoknya,vagy farmerszoknya alá viszo nem gáz.De a vastag,120 denes harisnyák szinte már cicanadrágok.
2016. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted a kettőt együtt.
2016. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Hat elegge!

A parom vastag teliszoknyahoz 40 denest vagy 20-ast vesz es nem fazik.

A cicanacival szoknya legalabb olyan rohelyes mint a bringas gatyara az oldalt zsebes boszaru rovidnaci mint ahogy egy-ket bringas most hordja.

2016. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az írástudatlanság röheJes. Egyébként örüljön a barátnőd hogy 40 denesbe nem fázik, én sz.rrá fagynék.
2016. okt. 15. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Mas gondod se legyen csak az En irastudatlansagom amin kivul masba nem is tudnal belekotni!

Amugy ertetted mit akartam mondani nem?

Vannak nalam nagyobb bunkok is itt es erdekes nekik senki nem jegyzi meg az irastudatlansagukat...


Es igen ! a parom nem fazik! Ennyi!

2016. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!