Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kéne öltözködnöm? Milyen...

Hogy kéne öltözködnöm? Milyen stílus illene hozzám? 15/L

Figyelt kérdés
Szeretek nőies lenni de nem szeretem a szoknyát se a rózsaszínt és a túl sok strasszt. Ellentétben a sötét, laza és vissza fogott cuccokkal. Mindíg csak farmert veszek fel. Nagyon szeretem a tornacipőt és a börkabátot de nem szeretek feltűnő lenni. A koponyás,zombis és egyéb ijesztő dolgokat is szeretem de nem hordani. Kiegészítőnek nagyon szeretem az ilyen képeket. Tetszik az emo stílus de nem vagyok biztos benne hogy emo vagyok. Szerintetek milyen stílus illene hozzám?

2015. ápr. 12. 20:24
 1/7 anonim válasza:
Tudnál egy képet küldeni a jelenlegi öltözködési stílusodról?
2015. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Azt neked kell tudni/érezni, hogy milyen a stílusod. Mi nem fogjuk tudni megmondani.

Próbálj ki többfélét, és majd észreveszed, melyikben érzed "otthon" magad.

Amúgy meg nem kell beállni egy stílusirányzat alá, nem kell folyton egyformának lenni. Én szeretem mind a sportos, mind a nőies-elegáns viseletet is, és szoktam váltogatni őket. Nem zárják ki egymást.

2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a cuccok, amiket kedvelsz sok lány ruhatárában megtalálható, szóval ne aggódj amiatt, hogy nagyon ki fogsz tűnni. Hordj alapdarabokat, melyeket feldobhatsz feltűnőbb kiegészítőkkel! :)

18L

2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 12. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de az hogy nagyon szereted a tornacipot meg a borkabatot ellentete annak, hogy noies szeretsz lenni.

Ezekben a holmikban pont, hogy fius hatast keltesz. Tehat hozzad inkabb a fius stilus valo, vagyis ahogyan most oltozkolsz, ha egyszer ezt is szereted.

Valtozhatsz meg persze, de azert 15 eves korra mar kialakult alapjaiban a szemelyiseged, tehat ne eld bele tulzottan magad, hogy majd egyszer nagyon noies leszel.

2015. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem neznel ki fiusan borkabatban meg converse-ben...
2015. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az h.lyeseg, hogy amilyen most olyan is marad.

Sot, szerintem meg csak ezutan fogsz igazan valtozni. Meg elotted egy csomo ev suli (joesetben), aztan melo, meg 1-2 komolyabb parkapcsolat, aztan munka, vagy masik munka, vagy meg masik, de ha szerencses vagy az elejen megtalalod a megfelelot, de nem feltetlen kell onnan nyugdijba menni.


De hogy visszaterjek az oltozkodesre, 15 evesen azt se tudtam mi az hogy noies, farmerban meg trapezszaru barsonyban jartam mert az tettszett. Inkabb elvont/alternativ stilus volt ami akkor bejott. Kozepsuli alatt kezdtem felfedezni noiessegemet, majd 20as eveimben amig angliaban au-pairkedtem a kenyelem es a gazdasagossag stilusat kepviseltem (nem volt sok penzem ruhara plusz bringaztam mindenhova, ugyh foleg sportos volt minden cuccom).

"felnottem" es komoly beosztasban irodaban dolgozom. Minden nap tusarku, szoknya, vasalt ing, dizajner taska, mint a nagyok. Ha meglatnam 15 eves onmagam meg a mostanit, eg es fold.


Szoval ha ram hallgatsz kerdezo azt csinalsz amit akarsz, de nagyon nem kell tullihegni, mert a kovetkezo 2-3 evben oriasit fogsz valtozni es felesleges tul sokat aldozni draga ruhadarabokra, amiket aztan ugyse veszel fel tobbet. 15 evesen meg nem vagy noies, nem bantani akarlak, de gyerek vagy meg. Raersz 17-18 evesen elkezdeni ugy oltozkodni mint egy fiatal holgy, es a noiesseget meg majd 20as eveidben megtalalod ;)

2015. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!