Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire normális az, aki...

Mennyire normális az, aki mínuszban zokni nélkül megy ki az utcára?

Figyelt kérdés

A boltban voltam reggel. Láéttam egy lányt, akinek a lábán papucs volt, zokni nélkül :) Felül nagykabát meg sapka, a lába meg mezítláb egy papucsban. Jó, nyilván csak valamelyik közeli házból szaladt le valamiért, de akkkor is. Csak én tartom ezt nagyon furcsának? Még akkor is, ha biztos csak pár percre lakott onnan. És nem fázik meg vajon?

Ti is csináltatok már ilyet télen?



2016. dec. 18. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én télen zokniban is alszom... pillanatok alatt kihűl a kezem és a lábam, és félek a vesebetegségektől.

De tisztában vagyok vele hogy vannak emberek akik nem fázósak, pl a fiaim simán átmennek az udvar másik végében lakó nagyszüleikhez papucsban, zokni nélkül (sőt van egy olyan érzésem, hogy akár papucs nélkül is).

2016. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szomszéd házból átugrik az semmi.

Megfázni pedig nem a hidegtől szoktak az emberek, ha jó az immunrendszere akkor kutya baja nem lesz, max fázik egy kicsit amíg átslattyog a boltba.


Én múltkor egy csávót láttam, felül kabát, sapka, alul rövidnadrág és flipflop és nyugodtan sétálgatott a hóesésben ... na azon tényleg meglepődtem.

2016. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Akkor kabátot minek vesznek?

Egyszerűen lusta idióták.

2016. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem hogy sapkát akkor minek vett fel?:D

Soha nem csináltam még ilyet, elég fázós vagyok, eszembe se jutna ilyen. Akkor sem ha a bolt felett laknék.

2016. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a fontos kérdés, hogy kinek mi a normális.


Vannak olyan helyek (és kultúrák) a Földön, ahol a nőknek évszaktól és időjárástól függetlenül majd minden testrészüket el kell fedniük, ha nyilvános helyre mennek. Na az normális? Vagy ott normális? Ki dönti el azt, hogy mi a normális? A legtöbbször csak az, amit a szűk környezetünkben látunk és attól megszoktunk. De ez teljesen változó.


Általánosságban véve minden lehet normális és nem normális. Ha az a lány papucsban akart lenni, akkor számára az abban a helyzetben normális volt, és mivel ezzel másokat nem sértett meg, senkinek sincsen joga pálcát törni felette.

2017. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én zokniban alsom télen, de simán kiviszem a kukát mezítlábasan, nem fogok kiöltözni, ha az albiban amúgy meleg van. Boltba meg messzebb helyekre nem megyek nyilván, de láttam olyan bulizó, vagy onnan hazatartó embereket, akik kiöltöztek meg kabát meg sál meg papucs. És mindez januárban. A megfázás amúgy nem a hidegtől függ, hanem vírus. Tőlem kolis koromban mindig kérdezték, nem fázok-e, mert pólóban mászkáltam, mert fűtüttek, mint állat.
2020. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!