Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ha véletlenül kivillan a köldök vagy a has alsó része?

Figyelt kérdés
Nem haspólókra gondolok most, hanem olyanra, hogy mondjuk felemeli a kezét és kivillan a hasa, de amúgy nem lenne kint. Vagy még egy eset, pl ül vagy fekszik és amúgy nem haspóló van rajta, de felgyűrődik és akár a köldöke is kilátszik, de egészen véletlenül? Vélemény?

2016. dec. 19. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgató! :)
2016. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha így véletlenszerűen villan ki egy szép has vagy köldök, az szerintem sokkal izgalmasabb, mintha csak simán ki van téve minden. Az is bejönne, de így méginkább :)
2016. dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semmi,a haspóló divatos, jól is néz ki.
2016. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó, mondtam h nem a haspólóra gondolok most
2016. dec. 20. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kivillan akkor kivillan.Ennyi.


Ha az illetőt nem zavarj a akkor engem miért zavarna. Mi közöm hozzá, hogy ki mit vesz fel?!

Az égegyvilágon semmi.

2016. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!