Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előnyös ennyi izom, ha Barbie...

Előnyös ennyi izom, ha Barbie babának öltözöm?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel tervezünk Szilveszterre egy csajos, jelmezes estét, ahol mindenkinek egy kitalált karakter bőrébe kell bújnia. Először Barbie-nak öltöztem volna, de a nővérem elbizonytalanított, hogy én ehhez túl izmos és nagy lennék a 74 kilómmal. Egy 12 fős társaság lenne ez a buli, de a legnagyobb tag sincs 50 kg és mindenki nagyon karcsú, pici és tőrékeny, én pedig nagyon kilógok a sorból. Ha befesteném magam zöldre és She Hulk lennék, annak több értelme lenne, mint egy pálcikatestű lánynak való Barbie? 19/L

[link]


2016. dec. 19. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmi gond nincs Barbie-val. A Shrek túl fiús egy lányhoz.
2016. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem Shrek, hanem She Hulk, a Marveles zöld embernek a húga, aki át tud változni egy izmos, zöld nővé.
2016. dec. 19. 23:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, félreolvastam:D Szerintem akkor is Barbie.
2016. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz Rubint Rékának.
2016. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Basszus ez a She Hulk szerintem tök jó ötlet lenne :D valóban sokkal inkább menne hozzád. Vagy nem is lenne muszáj hulk akár Wonder Woman is vagy valami más női hős mert nem tudom milyen ruhát vennél fel She Hulk hoz
2016. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a Halloween. Mindenki a r1b1s jelmezt választja.


Én lányként Jack Sparrow voltam tavaly, élmény volt a szakállat lemosni (tussal csináltam).

2016. dec. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Ajj, te csak mutogatni akarod magad, és azt várod, hogy dicsérjék az alakodat -.-
2016. dec. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez te vagy a fotón?

Még She Hulkról sosem hallottam, nem vagyok valami nagy marveles, de szerintem baromi jó :D De Barbie-t is simán bevállalnám, ha olyan hibátlan alakom lenne, mint neked.

2016. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan alakod van, hogy annak öltözöl, aminek akarsz ! :)
2016. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
She Hulk szerintem is baromi jó ötlet! :) Esetleg egy másik szuperhősnő
2016. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!