Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek emoként?

Hogyan öltözködjek emoként?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves fiu vagyok, félig arab, félig magyar! Már régóta half emo vagyok, "emo" zenéket hallgatok és szeretek, stílusilag post-hardcore (hardcore punk)-ot imádom de szeretem még a metalcore-t és a rapcore-t is de az utobbit csak Hollywood Undead miatt hallgatom (Kedvenc bandám és tudom hogy az nem "emo) Mindig is vonzottak a 2000' évek a hangulatuk miatt, nagyon szerettem volna abban az idoszakban kamasz lenni! De a kérdésre vissza térve, hogyan öltözzek emoként? Mit vegyek fel? Mi teszi azzá az embert? Tudom hogy hogy néznek ki, de nem találtam meg a kozos pontot az oltozkodésukben! A hajam "sajnos" gondor, mármint ha reggel felkelek akkor tiszta kóc és ha hosszura megno akkor ilyen osszevissza :X Emok ti mit viseltek, hogyan kezdtéttek ?

2016. okt. 2. 08:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit tudni kell rolam hogy antiszociális vagyok, utálom az emberek nagy részét, utálom a mai tini pcsákat meg a páwákat!
2016. okt. 2. 08:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem tisztában vagy vele, hogy valaki nem attól lesz emo, hogy milyen ruhát vesz fel.
2016. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne attól leszel emo ha úgy nézel ki, de kezdésnek nem rossz. Én már vagy 2 éve ezt a stílust képviselem, és "kezdőknek" csak mondanám, ha így akarsz kinézni sokan de sokan befognak szólni, meg basztatni. Szóval, ha ezek után is ilyen stílust akarsz na majd akkor írok :)
2016. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze tisztában vagyok ezekkel! Elsonek meg annyit hogy mondtam hogy half emo vagyok és szerint teljesen az lenni!
2016. okt. 2. 12:06
 5/7 anonim válasza:
Én így külső szemmel úgy látom, hogy főként sötét, fekete ruhákat viselnek. Feketére festett szemek, vasalt haj, frufru, piercingek.
2016. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fekete vagy kék farmer sötét poló pulóver, fekete cipő bakancs.
2016. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Fekete szegecses kapucnis pulcsi (ritkán kapni, inkább rendelj ha szeretnél).


Fekete vagy fekete-szürke (kopottas) feszülős (cső) nadrág.


Banda poló (BvB a legjobb).


Fekete vagy fekete-fehér cipő. (ha márkásat veszel akkor csak Scene leszel)

2016. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!