Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meg lehet tanulni magassarkúba...

Meg lehet tanulni magassarkúba járni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon tetszenek az ízléses (!) magassarkúk. De annyira nem tudok bennük járni, vagyis estére kicsit megfájdul a lábam. Lehet túl magassal próbálkoztam (8-10 centi). Mennyivel kezdjem, és hol találok olcsóbb magassarkút? Sajna a Tamaris például nekem drága, de jó lenne egy viszonylag kényelmes cipőt... :)
2014. jún. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,meg lehet tanulni benne járni.nézz körül a deichmanba ott vannak olcsóbb magassarkuk
2014. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8-10 az elég magas, 5-7 centiset keress, vagy olyat ami nem tűsarkú, hanem szélesebb sarka van.
2014. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az kimaradt hogy szerintem nincs ember akinek egész napos viselés után ne fájna a lába a 8-10 centis cipőben.
2014. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először kicsit kisebb sarokkal kezdj és ne tűsarkúval.

De mondjuk egy platformos cipővel is próbálkozhatsz, abból szerintem simán mehet a 8centis is. Nekem a csizmám volt most patformos 8centi sarokkal és simán tudtam benne járni és nem fájt a lábam benne akkor se ha egy egésznapot nyomtam le benne.:)

De ha nagyon nem megy a járás benne ne erőltesd, mert az nagyon kiábrándító, mikor valakinek egy 8-10centis tűsark van és bukdácsol benne.:)

2014. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!