Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez tényleg így van a skinheade...

Ez tényleg így van a skinheadeknél vagy ember függő?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy nyolcsoros martens bakancs meg is mutattam ismerősömnek aki ismer pár skinheadet és ő azt mondta hogy általában ők szoktak ilyet hordani és hogy rossz esetben meg is vernek.Ezt így leírva még nekem is nevetségesen hangzik de azért megkérdezem biztos ami biztos hogy ennek mennyi a valóság alapja?Nem vagyok páwa,inkább metalos bár már az emotól a punkig mindent mondtak rám.Kivágott fekete farmerhez meg fekete farmer inghez hordanám a bakancsot olyan tavasz környékén.

2016. dec. 30. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez szerintem csak attól függ, hogy milyen fűzőt teszel bele. Ha az a cél, hogy senki se verjen meg, akkor a legjobb a fekete.

A többi szín jelentésében nem mindig van egyetértés, de ha metalos vagy akkor a feketével nem tudsz mellélőni.


Ezzel a listával van, aki vitatkozna egy-két ponton, de azért nagyjából stimmel:

Ha fekete akkor:álltalában metál

Ha a balban piros/vörös a jobban fekete akkor valószínű,hogy:kommunista

Ha a jobban piros/vörös a balban fekete akkor:anarchista

Ha mindkettő piros/vörös akkor viszont:NS skinhead

Ha kék akkor az:rendőrgyülölet

Ha sárga akkor:zsidógyülölet

Ha fehér akkor:rasszista

Ha zöld akkor:környezet védő vagy füves,de mostanába a rockerek hordják

Ha neon akkor:drogos

Ha barna akkor:öreg rocker(pl.:Edda,Beatrice),de mostanába hallottam olyat,hogy anti nyugdíjas "ha utálod,hogy mindig tolakodnak a buszon!"

Ha lila akkor:trash metalos,goth vagy szimplán divatember

Ha narancs akkor:skinhead gyűlölet

Ha rózsaszín akkor:meleg

2016. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából én is tisztában voltam ezekkel a dolgokkal és fekete fűzővel szándékoznám hordani.Köszönöm a segítséget!
2016. dec. 30. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Piros-fehérrel hordd, akkor összezavarod őket.
2016. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vernek meg, hordd, ami tetszik.
2016. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fognak megverni :D A fűzők színének jelentését sem ismeri már gyakorlatilag senki, én lila fűzővel hordtam, mégsem mondta senki, hogy homoszexuális vagyok. Nem csak a skinheadek hordanak Martenst. Az a legikonikusabb bakancsmárka.
2016. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen inkább zöld pink.. Ugyan kinek lenne lelke bántani egy meleg füvest?
2016. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is a segítséget,ment a pozitív!:D
2016. dec. 30. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as:

A piros fehér fűző a Blood&Honourt jelenti, amit szintén Boneheadek hordanak.

2017. jan. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sajnos kihalo szubkultura a szkinhed.Nem fognak megverni erte..de ne menj be egy Feher Karacsony koncertre vagy egy Oi-korra.
2018. júl. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!