Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még úgy hordani zenekaro...

Divat még úgy hordani zenekaros pólót, hogy nem is tudjuk mi van rajta?

Figyelt kérdés
volt egy ilyen divathullám, és akkor eltettem az ilyen pólókat, és lemondtam azokról, melyeket meg akartam szerezni. ez él még? vagy lecsengett már? nem vagyok képben, hogy mikor mi a divat, csak láttam ezeket több divatüzletben meg ilyenek....
2017. jan. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos mai napig látni pár pic$án és hülyegyereken bandás pólót. Mikor rákérdezel megszólalni sem tudnak, vagy szimplán flegmáznak.
2017. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor még pihennek kicsikét :D legalább tovább maradnak épek:P
2017. jan. 8. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a zenekaros, hanem a többi idegen nyelvű pólóról sem tudják, hogy mi van rá írva.
2017. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, ezen jókat nézek azért:D

alapból kerülöm mondjuk az ilyen tipikus feliratos felsőket, hogy "babygirl" meg "sweet" meg " i like icecream" :D viszont volt egy olyanom, amit imádtam, az volt rá írva, hogy "all things have a soul. just listen to them":D

2017. jan. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!