Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen fazonú farmert honnan...

Ilyen fazonú farmert honnan lehet venni? Vóltam már egy tucat plázában de egyiknél sincs az ennyire szűkített végű farmer. Mert a magas szárú cipőhöz ez passzolna jobban. Mert ez bele is menne a cipőbe is.

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 9. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyet hordok csak feketében,new yorker tele van ilyenekkel.
2017. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kínaikban szoktam találni egész szűk bokára is tapadós skinny farmert. :) Meg ha nem elég szűk, akkor még lehet szűkíteni rajta. Női farmerekbe vannak még ilyen full szűkek, ott is érdemes körülnézni. :) Nekem is van pár ilyen full szűk fazonú női farmerom, és nagyon jól állnak rajtam, mert jól kiemelik az alakot, sőt a seggemen is sokkal jobb, mint a trottyos fazonú férfi gatyák, mert ezek rátapadnak rendesen a seggemre is. :)
2017. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

New Yorker-ben voltam a múlt héten és nem találtam. :

2017. jan. 10. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!