Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti vennétek fel, vagy...

Fiúk, ti vennétek fel, vagy van aki vesz fel télen aláöltözőnek pamut bodyt? És ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm aki hord ilyet csak kíváncsi vagyok a többsége hogy viszonyul ehez a kérdéshez.

#Body #pamut body
2017. jan. 10. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Párom néha vesz fel jégeralsót,nem kell tudnia senkinek róla :)
2017. jan. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jégaralsó, leggingset is szoktam hordani, ha nagyon hideg van, pl most. Egyrészt nem látszik a gatya alatt, másrészt ha valaki kiszúrja, és ezért kiröhög, akkor ezzel csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt :)
2017. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En nejlon harisnyat veszek a nadrag ala mert Nekem az kenyelmes!

Nem tapad ossze a nadraggal hanem csuszkal es igy nem feszul meg a nadrag terdnel ha le ulok. Es nem is gyurodik.

Ha kilatszik a bokamnal es meglatjak akkor epp leszharom mert gyartanak ferfi nejlon harisnyat is csak sok a tudatlan aki nem tajekozodik , illetve nem erdekel masok velemenye mert Magamnak oktozok!

Amugy meg nemigazan ertem ezt hogy miert retteg mindenki attol hogy jujj nehogy meglassak!

Tudtommal legalis a hideg ellen vedekezni nem?

2017. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm véletlenül 2 számmal nagyobb bodyt vett egyszer magának ami alapból iszonyatosan nyúlik. Én alapból alacsonyabb vagyok nála, nekem hosszába tökéletes az a body. Mivel nyúlik mint állat az nekem iszonyatosan kényelmes. Alapból 8 órából 6-7 órát kint dolgozom így nagyon jól melegít és kényelmes is. Többnyire nejlon harisnyát viselek 140 denest vagy 100 denest. Ha nincsenek annyira hdiegek csak 0 fok körül van akkor vékonyabb leggingset veszek nadrág alá. Magasdaraka miatt nem húzom fel teljesen hanem az ülepénél megtudom úgy igazítani hogy ülve is kényelmesen érezzem magam benne. A barátnőm beszélt rá erre is, a jégert utálom mert kényelmetlen. Persze van egy olyan jégerem ami lycra anyagból van, azt még eltudom magamon viselni, de olyat egyszerűen nem tudok venni akárhol, ami van azt is úgy külföldről hozták nekem.
2017. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vennék fel. Gyűlölöm a hideget.
2017. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vennék, de nem pamutot, hanem kimondottan aláöltő anyagút, ami műszálas. Sokkal jobbak ezek az anyagok, mint a pamut, mert ha megizzad az ember, akkor a pamut egész nap vizesen tart, a műszálas meg pillanatok alatt megszárad. :)
2017. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utcsonak igaza van!

Nem veletlenul vesznek nejlon harisnyat a nok es nem mint par hiu ferfi pamutot mert a nejlon az hat ur isten ....

Mindeg is elottunk jartak ezen a teren a nok!

T. A kivetelnek!

2017. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a barátnőm adta ide hogy hordjam a régi bodyait. A saját síruha aláöltözetem használtam korábban, az is jó télen amúgy.
2017. febr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Télen mindig hordok bodyt, egyik kedvenc ruhám.
2019. márc. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!