Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves fiúra honnét tudnék...

13 éves fiúra honnét tudnék jó pamut harisnyanadrágot venni?

Figyelt kérdés

keresztfiamnak lenne

üzlet vagy internetes rendelős oldal érdekel

köszi


2016. dec. 7. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A calzedoniában vannak nagyon jó gyermekméretű harisnyák, 13 évig, szerintem az jó lenne neki. De érdemes lenne megnéznetek a kasmír harisnyákat, az s-es méret már 145 centitől jó, én olyat vettem a fiamnak. Van belőle egyszínű fekete és kék is. Sokkal melegebb, mint a pamut. Milyen magas ő?
2016. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő 149 centi
2016. dec. 7. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

A pamut az kenyelmetlen!

Gyurodik es csuszkal. Vegyel nejlont az kenyelmesebb.

2016. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Képesek még ráadni egy ekkora fiúra harisnyát?:O
2016. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő kérte, egyáltalán nem én erőltetem. Honnét feltételezitek ezt?
2016. dec. 7. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

4!

Uristen! Mi is tortenik ha egy fiu harisnyat vesz fel!!

Osszedol a vilag a lanyok fiuruhaba oltoznek mint a pelda mutatja es az neked rendben is van gondolom, es a fiu nem fazik meg veled szemben aki igazi hiu mert csak akkor ferfi ha egy szal gatyaba szottyogve jarkal!

2016. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 17 éves és a mai napig hordja télen a harisnyanadrágot, és nem mi erőltetjük ő hordja saját magától, volt már hogy meg kérdeztem tőle nem akar ás aláöltözőt esetleg, és azt mondta neki a harisnyanadrág teljesen megfelel.
2017. aug. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!