Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok...

Fiúk, lányok! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok arról, hogy van néhány 13-14 éves lány/fiú aki rocker vagy rockot hallgat és az öltözködésén is meglátszik?

Divatmajomnak gondoljátok őket vagy nem?



2017. jan. 10. 22:28
 1/10 opened paradise ***** válasza:
93%

A rock pont,hogy nem divat.

Sajnos.

2017. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Tudom, hogy nem az de vannak akik csak divatból hallgatják..Ismerek 1-2 embert aki csak azért hallgatja mert helyes az adott banda énekese.. Szóval.. Van egy pár ilyen :D
2017. jan. 10. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

13-14 éveseknek megfelelő agyi szintű kérdés!


Semmit nem gondolok erről, mindenki azt visel, azt hord, azt hallgat, amit akar, senkinek semmi köze hozzá.

2017. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Addig sem páwákat tart helyesnek:D


Bár ez akármilyen zenei irányzatnál gáz lenne.

2017. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
13-14 evesen ez a normalis. 17-19 eves korig kinovi az ember.
2017. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök, ha ilyen stílusú embert látok az utcán^^

13/l

2017. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Láttam már pár olyan 14 évest aki meghallgatott egy Linkin Parkot vagy BVB cédét, vett egy pólót meg egy szöges karkötőt és ő úúú de kemény és úúúú de nagyon rocker és ő az igazi aki brutálon öltözik aztán ha szembe jövök (nem nagyzolni akarok de mivel kb 6-7 éve öltözöm így azért már kicsit túlmentem a tornacipő-skinny farmer-bandapóló "keménynek" titulálásán) ugyaolyan utálatos pofával bámul és látszik rajta hogy beszólna valami "büdös sátánista" vagy hasonló kaliberűt.

Akinek nem inge..... Ennek ellenére sokkal több jófej fiatal rockerrel találkozom, egymásra nézünk, mosolygunk és megy mindenki a dolgára. Most persze nem fogom azt mondani senkinek hogy nem vehet fel banda pólót csak mert nem tud mindent a bandáról és persze, van aki furán öltözik de a legtöbb ember (főleg lányok mert nekünk végtelen az opció fekete ruhán belül) ebben a körben átmegy egy öltözködési időszakon amiről inkább nem beszél (nekem ez 9. osztály volt...... fuh bakker.....



Lényegében, szerintem jó hogy kifejezik maguk, miért lenne divatmajom csak mert megtetszett nek ia rockzene meg pár rocker ruha?

2017. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: Csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre, volt aki divatmajomnak hívta őket :)
2017. jan. 11. 21:35
 9/10 anonim válasza:
Mit gondolnék? Aki komolyan gondolja és értelmes, azzal lespanolok, aki meg pózer gumipunk azt elhajtom a f**zba. Ilyen egyszerű...
2017. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd, igazából csak annyit, hogy majd kinövi. Fiatalon mi is bőszen alkalmaztuk ezeket az öltözködési szokásokat, de már nem, nagyon nem. :)


Én úgy lázadok, hogy punk koncertre is úgy megyek, mint dolgozni. Ez ilyen dolog. Ettől függetlenül ugyanúgy megmaradt a nagy szerelem, csak nem reklámozom. Ennyi.


Úgyhogy hajrá, a rock jó, de ne told fullba a kretént. ;)

2017. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!