Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen felsőhöz milyen...

Egy ilyen felsőhöz milyen pulcsit vagy blézert vegyek fel? Milyen stílust, milyen színt? Az alsórész fekete (még nem tudom, hogy szoknya vagy nadrág)

Figyelt kérdés

[link]


Illetve szerintetek milyen kiegészítő passzolna hozzá?


2017. jan. 11. 23:44
 1/4 Orultseg123 válasza:
75%

Szerintem egy vilagos szukszaru farmernadrag es farmer dzsekivel. Karoraval.

Ki simitott hajjal, natur sminkel😊 Remelem segitettem valamit.

2017. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha úgyszintén fekete lenne, az jó lenne :) mivel ez egy elegánsabb felső, és az alsó is biztosan az, akkor egy vászonblézert, esetleg egy fekete csipkekardigánt. de lehet más színű is, ha pl. dominánsan van rajtad más színű kiegészítő, vagy a cipő színe nagyon hangsúlyos.
2017. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az alsó az mindenképpen fekete amúgy, és a farmert nem szeretem
2017. jan. 12. 00:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A farmer nem illik hozzá. Én a helyedben egy bővebb szabású magas derekú szövetnadrággal venném fel, azzal szerintem nagyon csinos lenne. Persze csak akkor, ha passzol a stílusodhoz. Ilyesmire gondoltam: [link] :)
2017. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!