Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon fontos, aki jártas a...

Nagyon fontos, aki jártas a Pull and Bearben? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Szeretnék online nadrágot rendelni, de fogalmam sincsen, hogy milyen méretben tudnék rendelni.. Mert a 36-os méret a legkisebb, úgy vettem észre, hogy a legkisebb méret 36-os, de nekem van a New Yorkerből például 31-es nadrágom is.. akkor most mégis itt hogy van? Valaki help! A segítségeket előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2017. jan. 12. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az két különböző méretezés.

A farmereknek szokott lenni egy saját számozása bizonyos helyeken, ez lehet a 31-es.

A női ruhákat meg a másik számozás szerint szokták árulni, és van ahol ugyanez a számozás vonatkozik a nadrágokra, ez lehet a 36-os.

31-es farmer az nőiben 40-42 körül lesz, de mivel a különböző üzletek méretezése nem egységes, nem lehet biztosra mondani hogy melyik lesz a jó. Érdemesebb felpróbálni.

2017. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen jól írja az első.

Csak példaként, nekem 36-os a nadrágméretem, ami 27-es farmer nadrágot jelent.

Ha te 31-es nadrágot veszel, akkor valóban 40-42-es nadrágot hordasz, tehát a 36-os méret tuti nem lesz jó rád.

Sőt a Pull and Bearben nekem még a 36-os is szűk néha, tehát egyel nagyobb mértet 38-ast szoktam venni. Neked is egyel nagyobb méretre lesz szükséged szerintem, mint amit alapból venni szoktál.

2017. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem vásároltam ott és ezért vagyok ennyire bizonytalan. De köszönöm a segítséget mindkettőtöknek! Ment a zöld kéz!
2017. jan. 12. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a számok olyan 30 körüliek, akkor a derékméret colban (inchben = 2,54 cm) van megadva.

Ha a számok olyan 40 körüliek, ott a derékméret centiméterben van megadva. De ez utóbbi esetben be kell még szorozni kettővel, mert csak összehajtva a felét szokták megadni, nem pedig teljes körben, mint a colos méretezésnél, amivel a csöveket is mérjük.


Aztán általában jó két-három colt eltér a nadrág megadott mérete a valóságtól. Ez valamiféle buta amerikai üzleti fogás miatt alakult így, mert ami jobban hangzik, az jobban fogy. Tehát egy 31-es nadrág az egy 33-34 colos derekú emberre való. Egyébként is akkor nem csúszik le rólad, ha kissé bevág. Aztán a mai sztreccsnadrágoknak van jó 2 számnyi nyúlásuk, és általában ők az összement állapotot méretezik, nem azt, amikor az egy emberre fel van véve. És gondolom, ismerős az a helyzet, hogy az egyik fazon 31-ese nagyobb a másik 33-asánál. Elég zsákbamacska sajnos az ilyen rendelgetés.

2017. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viszont az a pozitív, hogy webáruházas vásárlásnál több jogod van a cserére/ vásárlástól való elállásra stb. Tehát ha nem jó a termék bőven van mód visszaküldeni, stb.

Egy ismerősöm is szokott rendelbi, mondjuk ő a Zarából- kiválogatja azt, ami jó lett rá, a többit visszaküldi.

Jogilag több a lehetőséged webáruházas rendelésnèl, mint a boltban.

Szóval akár 2 méretet is rendelhetsz, ami jó letz megtartod, ami nem azt visszaküldöd.

Bár ha nagyon nem vagy biztos magadban, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérdezd meg :)

2017. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!