Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » CCC cipőboltban kapható Jenny...

CCC cipőboltban kapható Jenny Fairy márkájú cipők milyen minőségűek? Kínaiak? Meddig bírják? Érdemes költeni rájuk?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig 2 darabot vettem, az első egy magassarkú szandál volt, a kis vékony pántjai annyira nem fogták a lábam hogy többször ahogy léptem elcsúszott rajta a lábam és kis híján pofára estem, plusz fél óra alatt agyon törte a lábam. A másik egy pezsgős-rózsaszínes balerina volt szalagavatós táncra, az egyel kisebb annyira szorított hogy járni se tudtam benne ez meg majdnem leesett a lábamról fellépés közben. Plusz mikor visszavittem ez elsőt hogy ebben én nem tudok menni sehova közölték hogy mivel az elején van egy pici kopás nem tehetnek semmit mert így "nem tudják újra eladni" szóval közölték ha csak nem akarom a fogyasztóvédőkig vinni, nem tehetek semmit, a nyakamon marad.
2017. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb márkájuk.Igaziból tartósabbnak mondanám,mint a kínait.Nekem is ha jól tudom,2pár cipőm volt onnan.Az egyik egy fajszínű,tavaszi cipő,ami tulajdonképpen 1 tavaszt hordtam végig.Nem ment szét,csak a színe már nem olyan szép.Illetve egy magassarkúm van még,aminek semmi baja,viszont nem a legkényelmesebb darabom,az biztos.A legjobb cipők a CCC-ből a legdrágább Lasocki márka.Ebből is van több darabom.Összehasonlítás miatt írom csak,hogy ezek a cipők sokkal jobb minőségűek.A csizmát már a harmadik télen hordom és semmi baja.Mint ha új lenne.
2017. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy sarum van ilyen márkában, bénaságomra szétrúgtam az orrát de ez nem a márkát minősíti. Illetve a pántjában a gumi rész picit kinyúlt, de szerintem ez bármelyiknél előfordul.
2017. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!