Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ilyen hidegben...

Szerintetek ilyen hidegben kint gáz melegítő nadrágban menni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem mindig az, nem csak ilyen hidegben.
2017. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tuti fáznék. Húzz alá még valamit.

Egyébként hova mennél? Mert tényleg nem sok helyre illik. Én csak sportolni hordom vagy kirándulni.

2017. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak a boltba ugrasz le, nem. De ha máshova akkor inkább vegyél fel jégeralsót.
2017. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Boltba, sportolni, kirándulni, kutyát futtatni, gyerekkel játszótérre menni és homokozni tökéletes.


Munkába, irodába, ügyet intézni, bankba, önkormányzatra, orvoshoz, randira, moziba, színházba, templomba, látogatóba, kávézni, cukrászdába stb. meg gáz.

2017. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És erről mi a véleményetek?


[link]

2017. jan. 24. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Számomra nem gáz,én melegítőbe járok melozni alatta leggings /harisnya van! Jah és suliba is szoktam abba menni,meg csak be városba!

Engem valahogy nem érdekel,hogy ki mit mond h hogy öltözködöm,sosem érdekelt más véleménye h szerintük gáz a melegítő! Barátomat nem zavarja szüleimet sem! Más véleménye meg hidegen hagy :D

2017. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!