Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha valaki...

Szerintetek gáz ha valaki melegítő nadrágban mozdul ki?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategória

Mostanában felszedtem pár kilót és kényelmetlennek érzem a farmerem. De természetemtől fogva utálom ha megnéznek vagy ha azt gondolhatják rólam hogy béna stb vagyok. Ha ti megláttok egy melegítő nadrágos huszonéves lányt gondoltok olyanokra hogy "te jó ég ezt komolyan gondolta?" Vagy ilyesmi? (látszik hogy nem kocogó és a nadrág sem márkás)

Tudom hülyeségeken agyalok és nem, nem ez a legnagyobb problémám "^^ csak kíváncsi vagyok


2014. máj. 20. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát pont hogy melegítőben látszanak át jobban a dolgok és teszi előnytelenebbé is az alakot....

Pont azért szoktunk utcai ruhát venni, hogy az utcán, ahol mások is látnak, előnyösebben nézzünk ki, mint otthon, és kevésbé látsszanak az intim részeink, hibáink.... és igen, nekem pont feltűnik, hogy ha valaki előnytelenebb külsővel rendelkezik, akkor mért tesz rá még egy lapáttal a tréningnadrággal, hát nem akarná inkább elrejteni az előnytelen részeit, hanem még is hangsúlyozza....?

Most meleg van, vehetsz szoknyát, és akkor nem szorít semmi.

2014. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
ha már úgyis melegítőt veszel fel, akkor el is mehetnél benne mozogni és akkor később talán a régi farmer nadrágaid is rád mennének. milyen logikus, nem?
2014. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én azt gondolom, hogy elég igénytelen, vagy nem volt ideje rendesen felöltözni? A melegítő otthonra vagy sporthoz való. És igazuk van a többieknek, jóval előnytelenebb, mint pl. egy farmer.
2014. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg akkor elmegy, ha csak a botba, postára ugrasz le. (Bár nekem még az se férne bele.) Vegyél inkább nagyobb farmert, és akkor hord azt.
2014. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
horDD
2014. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én pont nem szoktam az embereket figyelni, de a nők/lányok akik melegítőben járnak azok még nekem is feltűnnek, mert valahogy nem illik utcára. Kb olyan szintű mintha pizsamában menne ki valaki... olyat is láttam már egyébként.

Ha felszedtél pár kilót akkor add le... menj futni, azt lehet melegítőben is. Aztán meg már nem lesz gond.

2014. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha az alakoddal van a baj, a melegítő anyaga még jobban kiemeli. Én inkább vennék egy farmert, az jobban "takar".
2014. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül gáz, de inkább a sportos alakú lányokon áll jól.
2014. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
függ attól hol laksz, meg miért mozdulsz ki
2014. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hová mész melegítőben. Ha leszaladsz a kisboltba vagy az újságoshoz az teljesen oké, de máshová nem igazán. A melegítő sportolásra és otthonra való ruhadarab.

Én inkább férfiakat (30-35 év körülieket) látok mostanában melegítőben az utcán, lányokat ritkábban. Múltkor a moziban volt egy melegítős pasi.

2014. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!