Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lány + leggings?

Duci lány + leggings?

Figyelt kérdés

160cm és 82kg vagyok. Tudom, hogy sok ez de az elmúlt hónapokban kb 5kg-t fogytam, bár nem tudom mennyire látszik meg.

Mindig bajban voltam az öltözködéssel mert sosem tetszettem magamnak és egyik ruhadarab sem állt jól nekem. Régen bő pólókar meg nadrágokat hordam aztán rájöttem, hogy elég gáz vagyok úgy, elkezdtem olyan ruhákat hordani amik kicsit nagyok rám de nem annyira és mostanában már a méretemet hordom. Volt egy leggingsem amit nagyon szerettem csak sajnos szétment. Farmerban járok de csúszik, kicsit bő és kényelmetlen. Kinéztem 2 nadrágot de mindkettő passzos és nem nagyon merem megvenni. Ritkán foglalkozom már mások véleményévél de most ez valamiért érdekel. Szerintetek nagyon gáz ha egy duci lány passzos ruhát vesz fel? Persze nem olyanra gondolok ami amúgy is 3 számmal kisebb és úgy kell magát bele erőszakolni. Ugyanez a kérdés lenne pólóval kapcsolatban.

Szerintetek?

20/L


2017. jan. 24. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elég gáz az öltözködésem mert "nem merek" olyat felvenni ami tetszik. Azért nem hordok divatos ruhákat mert tartok attól, hogy kinevetnek. Leginkább a csípőm környékén ragadt meg a felesleg, de egyébként aranyosam oszlik el.
2017. jan. 24. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lehet leggings. De persze csak hosszú felsővel. És csak olyan, ami nem vékony anyag, hanem vastagabb. Tart, nem folyik benne szét a tested.

Felsőben sem biztos, hogy csak az áll jól, ami bő. Próbálgatni kell.

Szerintem neten nézegess képeket. Sok jól öltözött erősebb nő van.

2017. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A túl nagy, bő ruhadarabok nem jók. Hogy egy konkrét összeállítás jó-e, az alkattól függ.
2017. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hordd azt amit szeretsz:)

A teltebb nőknek általában nem áll jól a bő ruha, nyugodtan hordj passzos rucikat:)

2017. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hordhatsz persze.

Bár én a helyedben kicsit elegánsabb,nőiesebb stílusra váltanék,és akkor ki tudnád használni az alakodat.

Neked pl az ilyen szabású ruhák nagyon jól állnának.

[link]

[link]

De egy ilyen típusú szoknya:

[link]

Egy egyszerű nem szűk pólóval betűrve,övvel a derekadon és fekete legginssel is nagyon szépen állhat.


Én azt javasolnám,hogy inkább hordj fekete színeket és a kiegészítők pl sálak,blézerek,ékszerek,cipők legyenek színesek és akkor kicsit karcsúsítani is tudod magad.


De egyébként Adele ruhatárából is lehet csemegézni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A te alakodból is rengeteget ki lehet hozni,csak ne dőlj be a sztereotípiáknak,hogy csak vékonyan lehest szép és kövéren meg csak a zsákruha a megoldás,mert mindkettő hatalmas baromság.

2017. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, duci lányokon aikkal jobban áll a leggings, és általában a feszülős ruhák
2017. jan. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

NE vegyél fel feszülős cicanacit, légyszíves, ne! Nem leszel sportosabb tőle, csak sonkásabb.

Hallgass az #5-ösre!

2017. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Olyan ruhákat viselj ami Neked jól áll! :)

Vagy B verzió: sportolj többet és akkor egyből felveheted.

Az előzőben nem tapló szerettem volna lenni, csak őszinte.

2017. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

skater dress és a skater szoknya a neked való ruhadarab! ne félj leggingst és csőnadrágot hordani se, csak ne csípőnadrágot hordj, mert az nagyon bénán kettévágja a testedet és kiemeli a hasadon a felesleget. persze a leggingst ne nadrágként hordd.

2017. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!