Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb ruhaüzlet...

Melyik a legjobb ruhaüzlet ezek közül? Mi a véleményetek ezekről? Zara, Mango, C&A, H&M, Bershka, Orsay, Promod, Mayo Chix, My77?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyik mai, menő, divatos. Egyedül a My77-et nem ismerem.

A Zara, Promod, Orsay a legjobb,

A C&A és a H&M a legkevésbé.


L22

2017. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Zarában mindig csak megfordulok, annyira nem az én világom. A kislányoknak és felnőtt nőknek vannak jó ruhák. Közte sajnos nem igen találni.

A Mangoba 1 hete voltam először (nem is tudom miért nem mentem eddig oda többször), nagyon jó bolt. Sok jó ruhájuk van.

A C&A a gyerek részleg csapni való, a női ruhákból sokszor nincsen kicsi méret. Néha találok 1-2 jó dolgot, de az ritka.

A H&M-ben mindig megfordulok. Az összes ruhájuk jó szokott lenni. Bár nem tudom kikre tervezik a nadrágjaikat, nagyon rám.

A Bershka 1 kedvenc, tele van fiataloknak való ruhákkal.

Az Orsayban Az idősebb korosztálynak valók azok a ruhák. Ott max csak körülnézek.

A Promodban 1x voltam. Arról különösebb véleményem nem volt.

A Mayo Chix-et és a My77-et nem ismerem.

Ami nem volt az általad felsoroltakban még:

New Yorker: tucat ruhák. Rossz a minőség, de fiataloknak való.

Tally Weijl: Már meg se nézem a ruháikat. Egyre inkább olyan ruháik vannak amibe mindent ki kell pakolni. A nadrágjaik nem bírják sokáig, elszakadnak, kikopnak.

Pull and Bear: Nagy kedvenc lett, nagyon jók a ruháik. A nadrágjaik sokáig bírják, a felsők is nagyon jók.

Springfield: ez is fiataloknak való bolt. A ruháik mindig tökéletesek.

Most ennyi jutott eszembe, még írok ha valamelyikről más a véleményem... 15/L

2017. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!