Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 10-es skálán hányasra értékeln...

10-es skálán hányasra értékelnétek a következő rohaüzleteket? H&M, Bershka, Zara, Promod, Orsay, New Yorker, Tally Weijl, Mayo Chix, My77, Sugarbird?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

bocsi de nem tudom számmal értékelni.

Zarában vásárolok a legtöbbet mert egyedibbek a cuccok.

H&M nem rossz, átlag minőség, átlag cuccok.

Promod, Bershka is egész jó.

Orsayban nem szoktam vásárolni de jókat hallottam róla.

New Yorker, Tally nem túl jó minőség.

Mayo Chix nagyon ízléstelen cuccokat árul, My77-et nem ismerem.

Sugarbird ízléstelen és még túlárazott is

2017. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

h&m 8/10, mert vannak jó minőségű ruhák, de van sok gagyi is. viszont az ára jó, alapdarabok jók és megérik. a bizsui között is szoktam találni olyat ami tetszik, fehérneműi között is. a cipői nekem gagyik.


bershka 6/10, mert borzalmas a minőség. egy-egy darab ha megtetszik megveszem, de lóg ki a cérna belőle. sok a a gagyi.


zara 9/10, egy pontot azért vontam le, mert ott is vannak rossz minőségűek, de inkább jók. nekem legalábbis. itt szoktam a legtöbbet vásárolni. a legutolsó divatot árulja, persze gyengébb minőségben. egyszerűek de nagyszerűek. szoktam találni különlegesebb darabokat is.


promod 7/10. régen szerettem, de most már sok olyan nyanyás minta/szabás van, túl van árazva nagyon.


orsay nem tudom igazából. néha-néha van ott valami, de összességében semmi különös. rajtam sokszor nem úgy állt ahogy kéne, el volt szabva, pedig teljesen normál testalkatom van. talán 7/10.


new yorker 5/10. sok kínai gagyi cucc. tally weijl szintén.

mayo chix kicsit ribis. :D sok a flitter, úgyhogy ez is 5/10 nekem.

az utolsó kettőt nem ismerem.

2017. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

mayo chix, my77, sugarbird - 0: gagyi, ízléstelen, közönséges, ócska és nagyon erősen túlárazott. pláne a sugarbird.

tally, new yorker - 2/3: szintén elég gagyi, sok közönséges, ízléstelen, rossz minőségű ruhával és szintén túlárazott, de leárazásokon ki lehet fogni egy-egy jó darabot szökőévente.

bershka - 5/6: sokszor gagyi és rossz minőségű, de azért akadnak jó cuccok

orsay - 5/6: nem annyira az én stílusom, kicsit öreges nekem, de nem olyan rossz

promod - 6/7: vannak jó cuccaik és a minőségük is jobb, de alapvetően nekem kicsit túl 'hippis'

zara - 7: stílusilag nagyon bejön, de eléggé túlárazott a minőséghez képest, de azért szeretem

h&m - 7/8: sokminden van, bár a minőség néha nem a legjobb, de cserébe nem is olyan drága. ki lehet fogni tök jó cuccokat olcsón

2017. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

H&M 10/9

Bershka 10/6

Zara 10/10

New Yorker 10/7

Tally 10/9

Mayo 10/6

My77 10/7

Sugarbird 10/10


Promodtól és Orsaytől még nincs semmim.

2017. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

H&M - 10/8. Általában találok ott olyat, ami tetszik, az ára sem rossz, pontot csak azért vontam le, mert néha fura a szabása a felsőknek, és magamon borzalmasan áll, míg alapból jól néz ki.


Bershka - 10/10. Kedvenc boltom, pont olyan a ruhák színe, fazonja, stílusa, szabása, amit én szeretek. Sosem csalódtam még benne, árban sem rossz, minőségben sem, 3 éves Bershkás nadrágjaim is vannak, semmi bajuk.


Zara - 10/5. Drága, de ez önmagában nem lenne baj, ha megérné az árát, de nem éri meg. Nem jó minőségű, és a Zarás ruhák valahogy nem is állnak jól nekem. Kevés van, de azok is hamarabb tönkrementek. Volt egy Zarás Blézerem, valamiért nagyon kevés hordás után elszakadt. Pedig egy blézerben magától értetődően nem extrémspotot űzni megyünk, szóval nem "erőltettem meg az anyagot".


Promod, Orsay nincs.


New Yorker - 10/7. Ott is nagyon könnyű kifogni a stílust, amit én igencsak szeretek. Nem drágák, jól állnak, jó a szabásuk. Néha kifogok olyan pólót, ami hamar kifakul, szöszösödik, lekopik, a táskák pedig igen hamar leszakadnak, de alapvetően jó bolt ez is.


Tally Weijl - 10/6. Régebben szerettem, mostanában is veszek ott néha ruhákat, de már ritkábban. Néhány dolog ott nagyon drága, más boltban olcsóbb, de úgy összességében nem annyira vészes árügyileg. Az a baj vele, hogy nem a legjobb minőségű, a méretezés is fura (alapból 38-as a nadrágméretem, de volt, hogy ott a 42-es is épphogy feljött rám). Meg pár dolog ott tipikus hülyep#csás stílus, olyanok is szoktak ott lenni a boltban, max 15 évesek és teljesen ugyanúgy néz ki mindegyik.


Mayo Chix: 10/4. Lehet, hogy jó a minősége, de nem szeretem a stílusát, nem illik hozzám.


My77 nincs.


Sugarbird: 10/2, nem jók a ruhák, ráadásul túl drágák és túl van hájpolva maga a bolt is.

2017. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

H&M 8/10

Bershka 6/10

Zara 9/10

Promod 7/10

Orsay 7/10

New Yorker 6/10

Tally 5/10

Mayo Chix 4/10

My77 3/10

Sugarbird 8/10

2017. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Promod most teljesen átalakult. 10/10.
2017. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!